Hetkel pakkumisi kokku: 46

Valgamaa, Otepää vald, Otepää linn, Kadaka tn 5

lisatud : 19.08.2017

150 000 EUR
Üldinfo
  • Tegemist ühe vahva väikse hotelliga, kus 8 tuba, köök, saunad, puhkeruumid (ka seminaride tarvis), bassein ja vajalikud abiruumid!
  • Tube: 8
  • Üldpind: 492,6 m²
  • Ehitusaasta: 2001 a
  • Krundi pind: 617 m²
  • Katastrinumber: 55601:007:0970
Lisainformatsioon

Müüa Otepää aedlinnas Pühajärvest vähem kui 300 m kaugusel kaheksa toaline kahekorruseline külalistemaja. Läheduses Pühajärve park koos kauni suplusrannaga. Jooksu-, matka- ja suusarajad algavad vaid mõnesaja meetri kauguselt.

Peauksest sisse astudes on vastuvõturuum koos baariletiga,korralikult varustatud köök koos köögitehnika ja abiruumidega, liigenduksega eraldatav seminariruum 10 inimesele ja kaminaruum väiksemate seminaride läbiviimiseks kuni 20 inimesele.
Soklikorrusele jäävad kaminaruum, soome saun ja infrapunasaun, wc ja pesuruum,vastuvooluseadmega bassein 10 m2, sügavus 1,2 m. Keldris on lisaks riiete kuivatuskapid. Lisaks veel garaaž-ladu, panipaigad spordivarustusele ja majandusruum.

Teisel korrusel asuvad kaheksa kahekohalist tuba koos duširuumi ja tualetiga, kahes toas lisaks vannid ja osa tube rõdudega. Toad on avarad, seinad värvitud mahedates toonides, põrandatel vaipkate. Duširuumid tubades elektripõrandaküttega.
Külalistemaja müüakse koos mööbli ja muu inventariga.
Hoone on projekteeritud ja rekonstrueeritud 2001 aastal külalistemajaks, et pakkuda majutust ja väiksematele seltskondadele ürituste ( pidude ) ning koolituste korraldamist. Hoone on ehitatud maakivist ja betoonist vundamendile, hoone karkass on betoonplokkidest, vahelaed betoonist. Välisseinad soojustatud 100 mm vahtplastiga ja krohvitud, osaliselt puitvoodriga. Katusele paigaldatud Eststeini kivikatus ja pööning soojustatud 150 mm kivivillaga.
Majale paigaldatud plastikaknad. Siseuksed on puidust kasespooniga ja välisuksed klaas-metall.

Maja köetakse elektriga ja võimalus reguleerida kütet eraldi tubades. Elektriliitumine 3 × 160A. Hoone on ühendatud linna tsentraalsesse vee- ja kanalisatsioonivõrku, välja ehitatud sundventilatsioon ja signalisatsioon. Hoonel puudub kehtiv energiamärgis. Hoone on ehitisregistris kirjas ja kasutusel.
Hoones on üldpinda kokku 492,6 m2, kinnistu on 617 m2.

Otepää on teada tuntud spordi – ja turismipiirkonnana. Samuti hinnatud oma kauni looduse ja paljude järvede poolest. Otepääl jagub tegevust nii suve – kui ka talvehooajal. Neil aastaaegadel on siin palju erirahvusest külalisi. Korraldatakse palju rahvusvahelisi üritusi – alustades Tartu suusa- ja rattamaratonist ja muudest suusavõistlustest kuni lõpetades Pühajärve Triatloni ning muusikaüritusega. Võimalus mängida golfi ühel kaunil Lõuna-Eesti golfiväljakul.
Kui pakkumine huvitab, siis võtke ühendust.

Olete oodatud tutvuma! Võimalusel teatage ette vähemalt paar päeva.
UUS HIND alates 07.01
Kohtumiseni!

Kontaktandmed (kuulutuse all)

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Telefon: +372 529 4294
E-post: info@varaleidja.ee