Avar 3-toaline korter Otepää kesklinnas

Üldinfo
  • Tube: 3
  • Üldpind: 83,5 m² + panipaik keldris 11,1 m2
  • Ehitusaasta: 2006 a.
  • Krundi pind: 2476 m²
  • Katastrinumber: 55601:004:1590
  • Korter heas seisukorras !
Lisainformatsioon

Otepääl pole just tihti müügis omapärase planeeringuga katusealuseid kortereid. Mul on just selline pakkumine nüüd olemas ja kohe täitsa saadaval. See on samas ka kõige suurem korter selles kortermajas.
Korter on olnud väheses kasutuses. Pigem nädalavahetuseti ja puhkuse aegadel. Korter on heas seisukorras. Tänased omanikud loodavadki leida ühe vahva pere, kellele meeldib Otepääl elada. Tänu eriprojektile tundubki, et korteri asemel elaksite nagu majas. Jääb vaid ära muru niitmine ja muud toimetused, mis majaga seonduvad.
Mida ma Teile siis müügiks pakun? Pakkumises siis kolmetoaline kolmanda korruse korter, kus on palju valgust, avarust ja mõnusat positiivset energiat. Korteris ehitisregistri järgi üldpinda 83,5 m2, aga kuna on ka katusealused pinnad, siis omaniku sõnul tuleb sealt juurde veel ligikaudu 34 m2. Seda siis arvestatult 1,6 m kõrguselt. (Kokku siis ca 118 m2.)
Korteris on suur esik, vasakut kätt jääb eraldi tualett, vannituba koos massaaži-mullivanniga, magamistuba, teine magamistuba on avatud ja koos suure elutoaga. Lisaks on veel köök koos söögitoaga.
Tapeet on mahedates toonides. V.a. üks magamistuba, mis on särtsakama rohelise tapeediga. Põrandaid katab laminaatparkett.
Korteris on termostaatidega keskkütte radiaatorid ja vesipõrandaküte vannitoas. Lisaks on korteris individuaalne soojusarvesti, mis annab võimaluse oma korteri soojust ise reguleerida. Esiku ja vannitoapõrandal on ka elektripõrandaküte. Korteri katuseaknad ja uksed on puidust. Üks köögi ja magamistoaaken on plastikust. Korteri välisuks on metallist.
Müümisel jääb kööki saarepuidust mööbel, nõudepesumasin, keraamiline pliit ja külmik. Vannituppa jääb vannitoamööbel koos massaaži-mullivanniga, kus saab teha lausa värviteraapiat vaid ühe nupu vajutusega.
Korteriomandi juurde kuulub panipaik keldrikorrusel ja üks parkimiskoht. Trepikoja välisuks on lukustatav. Majas on toimiv korteriühistu. Majale väljastatud energiamärgis D.
Maja aknatest avanevad vaated mõlemasse maja külge. Ühest küljest Linnamäe suunas ja teisest kortermaja sisehoovi.
Korteri keskmised kommunaalkulud jäävad vahemikku … suvel kuni …. talvel.
Kui tekkis küsimusi või soovi vaatama minna, siis palun andke mulle võimalusel üks päev varem teada!
Kui Teil lihtsalt pole enam sõnu, siis on see korter just Teile loodud – vali kodu aastateks!

Kõik vajalik – poed, lasteaed, kool, spordistaadion, jooksu – ja matkarajad jäävad vaid mõnesaja meetri raadiusse.
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee