Heade lisavõimalustega 3-toaline korter Otepääl!

Üldinfo
  • Heas seisus 3-toaline korter.
  • Üldpind: 61,7m2
  • Korrus: 1, rõdu
  • 0- korrusel ühiskasutuses asuv puhkeruum koos saunakompleksiga.
  • Krundi pind: 5733 m2
  • Katastrinumber: 55601:005:0840
Lisainformatsioon

Müüa hubane kolmetoaline korter Talvepealinnas Otepääl. Kindlasti on sellel korteril turul teiste korteritega võrreldes palju muid lisahüvesid, millest allpool veidi rohkem juttu teen.
Korter asub maja esimesel korrusel. Suletud netopinda 61,7 m2.
Korteris on suur esik koos riidekapiga, kaks magamistuba, avatud köök koos elutoaga ja wc koos duširuumiga. Korteriakendest avaneb vaade loojuva päikese suunas. Avarale rõdule pääseb magamistoast ja elutoast.
Ühes toas on vaipkate, mujal tubades on paigaldatud naturaalne parkett.
Tubade seinad on värvitud mahedates toonides.
Duširuumi paigaldatud dušikabiin, bidee ja wc pott.
Müümisel jääb sisse kogu mööbel ja tehnika.
Maja on ehitatud 2000 aastal vana puhkemaja asukohta. Alles jäid vaid keldrikorruse ruumid. Peale ehitati plokkidest kaks uut korrust. Maja soojustati kivivillaga ja kaeti enamjaolt puitlaudisega. Maja katus on paigaldatud ca 8 aastat tagasi. Vahetati kogu puitkonstruktsioon, soojustati kivivillaga, paigaldati OSB plaat ja sellele rullmaterjalist katus. Kortermajal on plastikaknad. Korteril puidust uksed.
Nüüd siis lisahüvedest lähemalt, mida tavapäraselt Otepääl müügis olevate korterite puhul ei leia. Nimelt asub maja keldrikorrusel suur ühiskasutuses olev kaminaga puhkeruum koos avatud köögiga, Lisaks on eraldi naistele ja meestele elektrikerisega saunad koos pesu- ja eesruumiga. Samuti pakub lõõgastust aurusaun ja 20 m2 bassein. Olemas on ka väike jõusaal, pesukuivatusruum ja muud abiruumid, kus hoida suuski, rattaid vmt.
Keldrikorrusel asuvad ka tehnoruumid. Katla- ja ventilatsiooniruum. Paigaldatud uus ventilatsioonisüsteem.
Majas on diisliküte. Lisaks on korteri kasutada ka Daikini õhksoojuspump, mida saab juhtida mobiiltelefoniga.
Korra kvartalis väljastatakse kommunaalkulude arve. (sisaldab: diislikütet, korteri ja osa üldruumide elektrist, vett/kanalisatsiooni, Telia TV ja internetti korteris, majahoidja tasu) Täpsema nimekirja saan juba huvilistele hiljem edastada. Eraldi kokkuleppel on võimalik tellida majahoidjalt pesu pesemist, tubade koristust jmt.
Igal korteril on eraldi signalisatsioon.
Majal pole laenusid.
Kinnistu on 5733 m2.
Olemas aiaga piiratud parkla. Õues asub ka grillinurk.
Enamuses kortereid kasutatakse harva. Pigem ongi tegemist olnud korteritega, mida kasutatakse üritustel ja nädalavahetustel või lihtsalt puhkuseperioodil.
Kesklinn, toidupoed, Tehvandi staadion ja muu vajalik jääb ca 1 km raadiusse. Pühajärve randa 2,5 km. Kes armastab mängida golfi, siis Otepää Golfikeskus jääb 6,5 km. Mäesuuska saab sõita nii Väiksel Munamäel kui ka Kuutsemäel.

Kõigest lähemalt juba kohtudes. Tekkis huvi?
Vaatame üle!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee