Müüa 2-toaline korter Otepää vallas Kannistikus!

Üldinfo
  • Tube: 2
  • Üldpind: 48,5 m2
  • Krundi pind: 2581 m²
  • Katastrinumber: 63601:001:1700
  • Korter on osaliselt renoveeritud!
Lisainformatsioon

Müüa 2-toaline keskküttega korter Otepää vallas Pühajärve külas. Korter asub maja esimesel korrusel. Kohalikud kindlasti teavad Otepäält 3 km kaugusel asuvat Kannistiku elamurajooni kui seda nii võib nimetada. Rahulik ja vaikne piirkond linna lähedal, kuhu viib ka asfalteeritud kergliiklustee.
Korteris on viimaste aastate jooksul tehtud remont. Paigaldati uued uksed ja plastikaknad. Vahetati ja soojustati põrandad ning kaeti laminaatparketiga. Seinad kaeti uue tapeediga ja osaliselt ka värviti. Laed kaeti uue laeplaadiga. Esikusse ja kööki paigaldati kohtvalgustid. Kogu elektrijuhtmestik, pistikud ja veetorustik vahetati. Ainsad ruumid, kus veel midagi teha on jäänud, on wc ja vannituba.
Korterisse sisenedes on kohe esik koos koridoriga, millest siis vasakut kätte jääb elutuba, kust pääseb ka magamistuppa. Paremat kätt jäävad wc, vannituba ja köök koos sahvriga.
Korteris suletud netopinda 48,5 m2.
Kortermajale energiamärgist väljastatud ei ole.
Kortermajale paigaldatud uus eterniitkatus.
Olemas toimiv korteriühistu. Kommunaalkulud jäävad igakuiselt orienteeruvalt 120 euro ümber. Sisaldab ka aastaringset kütte eest tasumist (50 €)
Korteril olemas ka avar keldriboks.
Kui Sulle meeldib elada linna lähedal maal, siis on see korter Sulle mõeldud. Turvaline kergliiklustee. 15 min jalutuskäigu kaugusel asub Pühajärv. Lähimad poed jäävad Otepää Aedlinna ja kesklinna.

Tule tutvuma! Hea korter nii noorele perele kui ka pensionipõlve nautivale inimesele.

Janek Moros
Maakler
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee