Müüa 2-toaline korter Otepääl Lille tänaval!

KORTER OTEPÄÄ KESKLINNAS!
28 000 EUR
Üldinfo
  • Korter on renoveerimisjärgus!
  • Tube: 2
  • Üldpind: 36,1 m2
  • Krundi pind: 616 m2
  • Kesklinna alla paarisaja meetri.
  • Katastrinumber: 55601:003:1461
Lisainformatsioon

Müüa renoveerimisjärgus 2-toaline korter Otepää kesklinnast mõnesaja meetri kaugusel Lille tänaval.
Miks mitte omada sellist mõnusat pesa siin Otepää tänavate vahel? Jalutad ringi nagu metsas, alustades tänava nimedega – Lille, Pärna, Õuna, Kastani jne… Leia üles see lilleke rohus ja tule Otepääle korteriga tutvuma!

Kortermajas on olemas ühistu, aga see toimib väga rahulikus tempos. Kulusid hetkel peale enda tarbitud elektri, vee ja vajadusel TV-interneti ei ole.
Korter asub seitsme korteriga majas, esimesel korrusel. Üldpinda 36,1 m2. Korteris on muudetud planeeringut nii, et endise köögi asemele on planeeritud suurem pesuruum koos tualeti, duširuumi ja saunaga. Põrandad korteris kõik soojustatud 150 mm EPSiga ja valatud betooni. Vannituppa paigaldatud elektri põrandaküte. Tubade põrandaile paigaldatud kvaliteetne vinüülparkett- tamm.
Seinad said puhastatud palgini ja soojustatud 5 cm villaga, kaetud kipsiga, struktuurkrohvi ja struktuurvärviga. Osa palkseina sai esile toodud ja kaetud õliga.
Laed said samuti krohvitud ja taastatud võrguga ümarad nurgad.
Kogu korteri elektrijuhtmestik sai elektriku poolt vahetatud ja paigaldatud ka uus kilp ja korterisse sooja andev õhksoojuspump.
Vahetatud kogu vee- ja kanalisatsioonitorustik. Otsad toodud nii uude vannituppa, sauna kui ka elutuppa planeeritud kööginurka. Paigaldatud 100L elektriboiler. Vannituppa paigaldati ka kaasaegne seinapealne wc pott. Duširuumi põrand plaaditud.
Selleks, et korteris oleks veel soojem paigaldas Müüja korterisse ka uue turvaukse ja uued 3-kordsed pakettaknad järgides maja teiste akende disaini. Maja sisehoovi poolsesse külge, kuhu planeeriti suur vannituba on paigaldatud maast laeni aken, et tulevikus tehtavale terassile otse end jahutama pääseks.
Tehtavate edasiste tööde loetelu on meil ka olemas ja seda on palju vähem kui juba tehtud on! Seega lõppviimistlus on jäänud teha siis juba uuele korteriomanikule! Miks tööd jäid pooleli, küsid? Lihtne – aega pole, kiire elutempo nõudis suunamuutust ja nii olemegi hetkes, kus otsime uut omanikku!

Kui Sulle sobib, selles seisus korter, kust saad ise oma soovide ja mõtetega edasi liikuda, siis anna endast märku! Olen enamuses ajast Otepääl olemas! Helista ja lepi minuga aeg vaatamiseks kokku!

Otepääl on hea elada! Veel parem puhata! Neid tegevusi, mida siin teha, võime rääkida õhtuni! Kohaliku mehena tunnen seda ümbruskonda siin kõige paremini.

Seega kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee