Müüa 2-toaline korter peaaegu lossipargi õuel!

Üldinfo
  • Korter on remonti vajav!
  • Tube: 2
  • Üldpind: 50,6 m2
  • Krundi pind: 3308 m2
  • Otepääle 25 km.
  • Katastrinumber: 72402:002:1430
Lisainformatsioon

Kui mõtleks praegu umbes sajandi tagasi, siis seda teed mööda, kust pääseb kortermajani – vuras vankri rataste kolinal mõisahärra Krahv Friedrich Georg Magnus Berg oma Sangaste lossi. Sa võid mõelda end talupojaks, kes oma vana päevi näinud eesliga lossiparki teel kaupa pakkumas on … tammede allee varjus sillerdamas väike järveke.

Tulles tänapäeva – võib iga mees end mõisahärraks nimetada, kasvõi oma naisele :) Pole mul pakkuda lossi, ega ka mõisahärra teenijate maja vaid üht kahe toalist ahiküttega korterit Otepää vallas Lossikülas otse Sangaste lossi viiva tee ääres, milles 50,6 m2 jagu ruumi. Maja akendest näeb kahte maja külge, ühest siis parklale ja oma pisikesele põllulapile ja teisest kortermaja aknast võiks kuulda, kuidas vanasti mõisahoovil tantsu vihuti.
Korteris on avar esik, kaks eraldi tuba koos ahjuga, puupliidi ja soojamüüriga köök, duširuum ja veega tualett. Peaaegu nagu luksus?! Ainult remonti on vaja teha! Vanad laudpõrandad vajavad värvimist, uus tapeet seina panemist, vannituba plaatimist jne.. Kui tunned, et pintsli keerutamisega värvipotis ja tapeedirulli veeretamisega hakkama saad, siis tasub Sul see korter üle vaadata!
Kommunaalkuludki on olematud. Wc pabergi maksab poes rohkem!
Korteriühistu küll on, aga suurt juhti sellel ei ole. Majandatakse vaikselt, niidetakse suvel muru ja talvel kühveldatakse lund. Ei miskit erilist!
Elektri, vee ja toidu eest pead ka veel maksma!
Samas ei pea ka auto pesu peale raha kulutama, sest kinnistuni viib asfalteeritud tee.
Peagi pannakse ka lossini viiva tee äärde uus uhke tänavavalgustus. Mida veel võiks tahta?
Ahjaa, keldriboksi saab ka kaasa. Muu träni ja moosipurkide jaoks. Muide keldri kohta on ka oma jutt, aga sellest juba kohapeal.
Tekkis huvi ja Sul on olemas vabad 15 000 eurot, siis vaatame üle. Päris unistajaid me ei oota, ilma tahtjaid samuti mitte. Kui oled viks ja kraps ja rahakott kaasas, siis saame kaupa teha!
Energiamärgist väljastatud ei ole.
Kaugus Otepäält 25 km. Lähim pood jääb 4 km kaugusele Sangastesse. Seal ka apteek, perearsti keskus ja kirik. Bussipeatus neile, kel autot pole on ka ca 300 meetri kaugusel.

Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee