Müüa 3-toaline korter Valgjärvel. Järveni 200m.

Üldinfo
  • Korter on heas seisukorras!
  • Tube: 3
  • Üldpind: 67,4 m2
  • Krundi pind: 4498 m2
  • Katastrinumber: 85602:002:0736
Lisainformatsioon

Valgjärve küla Kanepi vallas Põlvamaal on üks imeline väike asula. Vaid 11 km kaugusel Otepääst. Siin asub ka 65,8 ha Valgjärv, mille suurim sügavus küündib lausa 5,5 meetrini. Kaunis veesilm meelitab nii kalamehi kui ka suplejaid.
Müüa Valgjärvel 3-toaline keskküttega korter. Üldpinda 67,4 m2. Korter asub maja kolmandal korrusel. Korter läbi maja planeeringuga. Vaated avanevad mõlemasse maja külge. Korter on heas seisukorras. Korterisse sisenedes on esik, vasakut kätt jääb avar elutuba, kust avaneb vaade 200 m kaugusel asuvale järvele. Paremat kätt on köök, kust pääseb ka rõdule. Vaade maja sisehoovi. Elutuppa minnes paremat kätt asuvad wc ja duširuum. Eraldi kaks magamistuba. Panipaik.
Korter müüakse osaliselt möbleeritult. Korteril korralik metallist turvauks ja plastikaknad.
Esiku ja duširuumi põrand elektriküttel. Sooja vett saab elektriküttel boilerist.
Põrandad kaetud laminaatparketiga. Esikus, köögis ja duširuumis ning tualetis on plaaditud põrandad. Esiku seinale tehtud kivimosaiik. Tubade seinad kaetud tapeediga.
Majas oma puidugraanulitel toimiv keskküttekatel. Kommunaalkulud jäävad keskmiselt 60 euro ümber. Lisandub enda tarbitud elekter ja TV -internet. Korter asub maja keskel ja on talviti ka seetõttu soojem. Puudub kehtiv energiamärgis.
Toimiv korteriühistu!
Kortermajja paigaldatud puidugraanulil keskküttesüsteem! Elu on tehtud tuntavalt mugavamaks!

Tule korteriga tutvuma. Valgjärvel asub kohvik, bussipeatus ja ka avalik suplusrand.
Kaugus Otepäält 11 km. Miks mitte osta soodsa hinnaga elamine Valgjärvele ja kooli ning tööle sõita just Otepääle. Sealsed korterite hinnad on keskmiselt Valgjärvega võrreldes kolm korda kõrgemad.
Oma soovist korterit näha palun anna kindlasti mõned päevad varem teada!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee