Müüa heas seisukorras 2-toaline korter Tõrvas!

Üldinfo
  • Heas seisukorras korter
  • Tube: 2
  • Oma aiamaalapp.
  • Üldpinda: 40,9 m²
  • Katastrinumber: 82301:002:0590
Lisainformatsioon

Müüa heas korras 2-toaline korter Tõrva kesklinnast vaid 400 m kaugusel. Üp. 40,9 m2.
Korter on läbi maja planeeringuga. Hommikupäike paistab elutuppa ja magamistuppa ning õhtupäike kööki ja duširuumi.
Korter on viimase nelja aasta jooksul tundmatuseni muutunud. Pererahvas on soojustanud nii põrandad, seinad kui laed. Lakke paigaldatud puitlaudis. V.a köögis. Samuti on korteri välisseinte poolsesse külge paigaldatud puitlaudis.
Põrandate all kuni 10 cm soojustus. Vanad lauad said puhastatud, lihvitud ja lakitud. Paigaldatud plastikaknad. Korteris on vaid kaks ust, üks neist välisuks ja teine duširuumi lükanduks. Kõik seinad on värvitud mahedates toonides.
Duširuumis ja köögis on osaliselt paigaldatud uus elektrijuhtmestik. Samuti on paigaldatud uus vee- ja kanalisatsioonitorustik.

Korteris on kombineeritud küte – köögis puupliit koos soojamüüriga, mis kütab ka duširuumi soojaks ning lisaks on kasutatud elektrikütet. Soe vesi elektriboilerist. Küttekulud on olnud madalad.
Kortermajal puudub kehtiv energiamärgis.
*Korteri kommunaalkulud on aastaringselt madalad.*Haldustasu kuus 0,30 €/m2, remondifond 2,7 €/m2. Lisandub oma tarbitud vesi, üldvesi, prügi, üldelekter.
Elektrikulu on viimaste kuude jooksul jäänud vahemikku 12-16 eurot kuus. Mais jäi see 5 euro alla.
Korteris on olemas kaabel? Seega kel soovi, saab selle kaudu panna interneti ja TV.
Korteri juurde kuulub lisaks majaalune garaaži- ja keldriboks. Kelder piisavalt suur, et sinna panna nii küttepuud, moosid kui ka vajadusel jalgrattad.
Korteri kasutuses on kaks aiamaalappi, mis asuvad linnale kuuluval kinnistul. Pererahvas on seal omale iga aastaselt kasvatamas nii maasikad, vaarikad, ebaküdoonia, mõned noored marjapõõsad, paar õunapuud, metspähklipuu, rabarber, palju lilli ja muid aiataimi.
Maja taga privaatne hoov, kus mõnusalt grillida ja tšillida.
Läheduses on kool, kohe üle tee lasteaed, perearsti keskus, kino, kauplused, bussipeatus ja kõik muu eluks vajalik. Kiviviske kaugusel on käimas ujula ehitus. Keskväljak u 3min jalutuskäigu kaugusel.

Praktiliselt maja eest voolab läbi Õhne jõgi, kust võimalik kala püüda, väikese jalutuskäigu kaugusel asub Vanamõisa järv koos liivaranna ja Baltimaade kõrgeima vettehüppetorniga.
Aknast paistab discgolfi rada. Maja lähedusest algavad matkarajad ning seene- ja marjametsad (mustikad, metsmaasikad).

Korter müüakse ilma mööbli ja tehnikata.

Majas toimiv korteriühistu.
On vastu võetud otsused kortermaja renoveerimiseks Kredexi abiga.
Korter asub miljööväärtuslikus asukohas.
Soovid mõnusat ja hubast kodu või suveks armsat pesa kaunis Tõrva linnas, siis tule korteriga tutvuma! Palun teata oma soovist korterit näha paar päeva ette!

Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee