Müüa kolme toaline korter Otepääl! Head vaated!

Üldinfo
  • Korter on heas seisukorras!
  • Tube: 3
  • Üldpind: 72,5 m2
  • Krundi pind: 5732 m2, 100 % ärimaa
  • Katastrinumber: 55601:005:0840
Lisainformatsioon

Müüa hubane kolmetoaline korter Talvepealinnas Otepääl. Kindlasti on sellel korteril turul teiste korteritega võrreldes palju muid lisahüvesid, millest allpool veidi rohkem juttu teen.
Korter asub maja esimesel korrusel. Suletud netopinda 61,7 m2.
Korteris on suur esik koos riidekapiga, kaks magamistuba, avatud köök koos elutoaga ja wc koos duširuumiga. Korteriakendest avaneb vaade loojuva päikese suunas. Avarale rõdule pääseb magamistoast ja elutoast.
Ühes toas on vaipkate, mujal tubades on paigaldatud naturaalne parkett.
Tubade seinad on värvitud mahedates toonides.
Duširuumi paigaldatud dušikabiin, bidee ja wc pott.
Müümisel jääb sisse kogu mööbel ja tehnika.
Maja on ehitatud 2000 aastal vana puhkemaja asukohta. Alles jäid vaid keldrikorruse ruumid. Peale ehitati plokkidest kaks uut korrust. Maja soojustati kivivillaga ja kaeti enamjaolt puitlaudisega. Uus katus on paigaldatud ca 5 aastat tagasi. Vahetati kogu puitkonstruktsioon, soojustati kivivillaga, paigaldati OSB plaat ja sellele rullmaterjalist katus. Kortermajal on plastikaknad. Korteril puidust uksed.
Nüüd siis lisahüvedest lähemalt, mida tavapäraselt Otepääl müügis olevate korterite puhul ei leia. Nimelt asub maja keldrikorrusel suur ühiskasutuses olev kaminaga puhkeruum koos avatud köögiga, Lisaks on eraldi naistele ja meestele elektrikerisega saunad koos pesu- ja eesruumiga. Samuti pakub lõõgastust aurusaun ja 20 m2 bassein. Olemas on ka väike jõusaal, pesukuivatusruum ja muud abiruumid, kus hoida suuski, rattaid vmt.
Keldrikorrusel asuvad ka tehnoruumid. Katla- ja ventilatsiooniruum. Paigaldatud uus ventilatsioonisüsteem.
Majas on õliküte. Lisaks on korteri kasutada ka Daikini õhksoojuspump, mida saab juhtida mobiiltelefoniga.
Igakuised kommunaalkulusid ei ole. Vaid korra 6 kuu jooksul väljastatakse arve summas 900 €+km. (sisaldab: õlikütet, korteri ja osa üldruumide elektrist, vett/kanalisatsiooni, Telia internetti korteris, majahoidja tasu) Omal tuleb vaid juurde maksta teleteenuste eest. Täpsema nimekirja saan juba huvilistele hiljem edastada. Eraldi kokkuleppel on võimalik tellida majahoidjalt pesu pesemist, tubade koristust jmt. Igal korteril on eraldi signalisatsioon.
Majal pole laenusid.
Kinnistu on 5732 m2.
Olemas aiaga piiratud parkla. Õues asub ka grillinurk.
Enamuses kortereid kasutatakse harva. Pigem ongi tegemist olnud korteritega, mida kasutatakse üritustel ja nädalavahetustel või lihtsalt puhkuseperioodil.
Kesklinn jääb ca 600m kaugusele. Tehvandi staadionile ca 1 km.

Kõigest lähemalt juba kohtudes. Tekkis huvi?
Vaatame üle!

Sügisel soodsam hind 72 900 eurot!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee