Müüa Põltsamaal 4-toaline korter. Tule tutvuma!

Üldinfo
  • Korter asub Põltsamaa linnas
  • Tube: 4. Korter asub teisel korrusel.
  • Küte: õhksoojuspump.
  • Üldpind: 77,6 m2
  • Krundi pind: 2848 m2
  • Katastrinumber: 61701:002:0380
Lisainformatsioon

Müüa ühes vahvas ja tegusas Põltsamaa linnas 4-toaline teise korruse korter. Suletud netopinnaga 77,6 m2. Linn lookleb Põltsamaa jõe kallastel.
Kui vajad suuremat korterit, siis kindlasti enne maja ostmist tasuks ka see korter üle vaadata. Ikkagi vähem toimetamist ja enda ja pere jaoks rohkem aega!

Mul on Sulle pakkuda korter 1984 aastal ehitatud majas, kus asub esik, köök, kolm magamistuba ja eraldi tualett ning duširuum.
Kortermaja akendest avanevad vaated maja kolme külge. Elutoast ja köögist avanevad vaated lõuna, kahest magamistoast põhja ja ühest magamistoast lääne suunda.
Esikus asub väike garderoob. Elutoas diivan koos sektsioonkapiga. Kööki jääb köögimööbel koos vajaliku tehnikaga. (elektripliit, nõudepesumasin)
Kõige suurem ja kallim remont on tehtud viimati duširuumis, kuhu paigaldati uus dušinurk, vahetati põrand, paigaldati uus kanalisatsioonitorustik. Samuti vahetati tualetis pott. Korteris on välja vahetatud enamuses elektrijuhtmestikust v.a. elutoas.
Põrandatel laminaatparkett ja esikus ning köögis linoleum. Tubade seintes tapeet. Korterile paigaldatud plastikaknad.
Ülejäänud mööbli osas korteris saab eraldi rääkida.
Korteris annab sooja ja suvel jahutab õhksoojuspump. (Keskmised elektrikulud on vahemikus 74-165 eurot) Lisanduvad korteriühistu kommunaalkulud suurusjärgus 110 eurot /kuus, mille sees ka remondifond ja laen. Olemas kommunaalkulude arved kui soovi neid näha.
Korter on keskmises seisukorras. Kuna korter on igapäevases kasutuses, siis võib vajada osalist remonti.
Korteris olemas valguskaabel. Seega ka kiire internet!

Korteriühistu on tegus!
Kortermajal puudub kehtiv energiamärgis.
Kortermajas on viimaste aastate jooksul vahetatud katus, katusealune soojustatud puistevillaga, paigaldatud tuulekastid, metallist kortermaja välisuksed, rõdupiirded ja uued keldriaknad. Laenust on tasuda jäänud veel 4 aastat.
Kesklinn jääb umbes 1,6 km kaugusele. Seal asuvad mitmed kauplused, apteek, kohvikud, Põltsamaa Ühisgümnaasium ja lasteaed. Põltsamaa linnas on palju rohelust.

Kui soovid sellest väikelinna elust osa saada, siis tule korteriga tutvuma! Kindlasti anna palun korteri vaatamise soovist vähemalt paar päeva ette teada!

Siit leiad kohaliku info, miks ikkagi tulla Põltsamaale elama!
Põltsamaa asub Eestimaa ristteedel. Tallinnasse, Pärnusse ja Rakverre sõidab siit poolteise tunniga, Tartusse ja Viljandisse alla tunni. Kuressaare ja Riia on Põltsamaalt ühekaugusel. Tallinn-Tartu buss peatub Põltsamaa külje all iga poole tunni tagant.

Põltsamaa vallas elas 2023 aasta jaanuari seisuga 9485 inimest, neist Põltsamaa linnas 3743 inimest. Tutvu statistikaga Seega tegusaid inimesi jagub rohkem ja veel.

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee