Müüa renoveeritud 1-toaline korter Otepää vallas Sihval.

Üldinfo
  • Korter on heas seisukorras!
  • Kortermaja kasutusel alates 1984 aastast.
  • Tube: 1
  • Korrus: 1
  • Üldpinda: 38,80 m2.
  • Katastrinumber: 63601:002:2400
Lisainformatsioon

Müügile on jõudnud 1-toaline keskküttega korter Otepää vallas Sihva külas. Renoveeritud korter koos rõduga on kohe saadaval! Üp. 38,80 m2.
Korter asub maja esimesel korrusel. Korterisse sisse astudes on esik koos garderoobikapiga, otse jääb tualett koos duširuumiga, vasakut kätt jääb köök koos rõduga ja paremat kätt avar elutuba.
Kööki on paigaldatud must-valget värvi kõrgläikega mööbel. Tehnikast on sinna paigaldatud küpsetusahi, induktsioonpliit ja nõudepesumasin.
Korterisse on paigaldatud plastikaknad, uued uksed, elutuppa laminaatparkett. Köögi, esiku ja vannitoa põrandad on plaaditud. Põrandad on soojustatud. Vannitoa põranda alla on paigaldatud ka elektripõrandaküte. Kogu juhtmestik on vahetatud. Samuti on vahetatud vee- ja kanalisatsioonitorustik kuni püstakuni.
Seinad ja laed on kaetud kipsplaadiga ja värvitud. Paigaldatud uued valgustid.
Planeering on hea. Korteri akendest avanevad vaated maja kahte külge.
Köögist pääseb rõdule, kus hea ilma korral saab nautida õhtupäikest.
Majale paigaldatud plekkkatus ja vahetatud küttesüsteem. Paigaldatud pelletikatel.
Keskmised kommunaalkulud koos küttega on aastaringselt vahemikus 74-98 eurot. (01.01-20.10.2022) Lisandub enda tarbitud elekter ja internet-TV. Kütte eest tasutakse aastaringselt, et talvel oleks veidigi lihtsam.

Sihva küla jääb Otepäält vaid 8 km kaugusele ja Käärikult 3,5 km kaugusele. Suusarajad jäävad talviti vaid paarisaja meetri kaugusele. Olemas kergliiklustee, mis ühendab Kääriku-Sihva ja Otepää. Seega on jala ka turvaline liigelda.
Korterist umbes 800 meetri kaugusel asub üks vahva Pühajärve põhikool, kus õppimas ca 100 last. Olemas ka lasteaed ja raamatukogu. Head sportimisvõimalused Käärikul nii suvel kui talvel!

Kes tunneb, et sellises suuruses ja heas seisukorras korter võiks talle sobida aastaringseks elamiseks või puhkuste ja nädalavahetuste veetmiseks, siis võta minuga kontakti.
Oma vaatamise soovist palun anna päev või paar ette teada!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee