Oodatud korter Tartu kinnisvaraturul!

Üldinfo
  • Heas seisukorras korter maja teisel korrusel.
  • Tube: 3
  • Üldpind: 68,6 m2
  • Krundi pind: 4448 m2
  • Katastrinumber: 79508:022:0026
Lisainformatsioon

Päev on kiire ja otsid omale sobivat korterit? Ei sobi üks ega teine – mul on Sulle pakkuda üks sobiv 3-toaline korter Karlova linnaosas Tähe tänaval. Kolm sarnase stiiliga kortermaja asuvad ühisel kinnistul, kus loodud tegus ühistu. Oma sisehoov, mis on piiratud aiaga. Olemas oma roheala, kus saab lastega mänguplatsil mängida või kallimaga väikse pikniku korraldada. Lisaks on kohe oluline ära mainida ka oma kindel parkimiskoht.
2008 aastal valminud kortermajas asub 12 korterit. Müüdav korter asub kahe korruselise maja teisel korrusel. Suletud netopinda 68,6 m2. Südamekujulisel kinnistul on suurust 4448 m2.
Korterisse sisse astudes on esik, kus asub maast laeni peegelustega garderoob. Kohe esiukse kõrvalt pääseb ka vannituppa ja tualetti. Edasi minnes jääb elutuba koos avatud köögiga ja kaks eraldi sissepääsuga magamistuba. Nii elutoast kui ka ühest magamistoast pääseb Prantsuse stiilis rõdule.
Viimati tehti korteris remonti umbes 4 aastat tagasi, kui värviti seinad ja laed. Samuti paigaldati uus parkett. Puitaknad. Seinad on värvitud mahedates toonides.
Vannituba plaaditud. Paigaldatud ka vann, mis võiks peale rasket tööpäeva lõõgastust pakkuda. Vannitoas ka elektripõrandaküte. Olemas nii külma kui soojavee näidikud.
Müümisel jääb korterisse kvaliteetne sisseehitatud köögimööbel koos tehnikaga. Keraamiline pliit, ahi ja külmkapp. Samuti elutoas televiisor koos muusikakeskusega. Muu mööbel viiakse ära, et saaksid tuua korterisse just Sulle omale sobiva mööbli!
Uus kodu vajab ikka uue hoolitseva perenaise head silma ja oma soovide järgi sisekujundust! Peremehel jääb vaid mööbel ja tehnika paika panna ning nautida!

Korter on soe! Energiamärgist küll väljastatud ei ole, aga väiksed kommunaalarved juba näitavad seda, et majas on soe! Kommunaalkulud jäävad olenevalt aastaajast vahemikku 74-142 eurot (01.2020-01.2021)Lisandub siis enda tarbitud elekter ja TV-internet.
Kortermaja haldab haldusfirma, kes siiani on oma tööga hästi hakkama saanud!
Hoitakse nii maja kui ümbrust korras. Samuti vahetatakse ka porivaipasid. Puhtus on oluline! Kui see algab jubi maja ümbrusest ja trepikojast, siis on ka kodu puhtam!

Kortermaja on ehitatud plokkidest ja kaetud krohvi ning osaliselt puiduga.
Kortermajale on paigaldatud metallist uks ja fonolukk.
Viimati tehti ühistu poolt korda koridorid, plaaditi trepid ja trepikoda.
Korteri kasutada on ka üks keldriboks kõrvalmaja keldris.
Lähim kool on kohe üle tee asuv Forseliuse kool. Väikse jalutuskäigu kaugusel lasteaiad, poed ja ka ühistranspordi peatused.
Kui armastad Tartut ja Karlova piirkonnas elamist, siis tule korteriga tutvuma!
Oma korteri vaatamise soovist anna võimalusel vähemalt üks päev varem teada!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee