Ehitusõigustega krunt looduskaunis kohas

Üldinfo
  • Detailplaneeriguga krunt!
  • Krundi suurus: 11052 m2
  • Katastrinumber: 63602:001:0172
Lisainformatsioon

Kui otsite kinnistut vahetult Otepää lähistel, looduslikult kaunis ja privaatses ümbruses, siis Kaarnaoja kinnistu on kindlasti õige valik. Kesklinnast vaid 3 km kaugusel. Pindalaga 11052 m2.
Kaarnaoja kinnistu asub Otepää Looduspargis. Krundi ehitusalalt avanevad kaunid vaated ümbruskonna reljeefsele loodusele. Kinnistu ümbrus on ka rahulik ja privaatne, asub suurematest teedest eemal. Maatükil kasvavad kenad männid ja kuused, suvel saab metsmaasikaid ja mustikaid korjata.
Otepää vald on rikkalik oma järvede poolest. Lähim järv on Kaarna järv, mis asub ca 600 m kaugusel. Ühest küljest läbib kinnistut Kaarna oja ning kinnistul on ka oma tiik, see vajaks küll veidi puhastamist. Samas peale puhastamist saab seal kenasti ujumas käia.
Detailplaneering võeti vastu 2006 aastal ja see annab õiguse ehitada kinnistule kaks suuremat elamut ning ühe kõrvalhoone. Kokku ehitusalust pinda 500 m2.
Ligipääs kinnistule on nii Otepää kui ka Vana-Otepää suunalt. Teed, mis kinnistule viivad on heas korras. Samuti on rajatud heas korras teed ka kinnistu siseselt, mis mõlemad annavad paremad võimalused ehitustegevuse koheseks alustamiseks.
Otepääl on laialdased võimalused aktiivseks ja ka rahulikuks puhkuseks nii suvel kui ka talvel. Elada on siin ka vahva. Koolid ja lasteaiad on head. Poed ja muu vajalik viie minutilise autosõidu kaugusel.
Läbi aasta korraldatakse mitmeid üritusi – nii muusika, teatri kui ka spordi vallas. Mis on tähtsaim, Otepää on hea turvaline paik elamiseks! Tule kinnistuga tutvuma!
Kohtumiseni!

Tule vaatama!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee