Ehitusõigustega krunt looduskaunis kohas

Üldinfo
  • Detailplaneeriguga krunt!
  • Krundi suurus: 11052 m2
  • Katastrinumber: 63602:001:0172
Lisainformatsioon

Kui otsite kinnistut vahetult Otepää lähistel, looduslikult kaunis ja privaatses ümbruses, siis see on õige valik. Kaarnaoja kinnistu, asukohaga Otepääl ja pindalaga 11052 m2. Reljeefne Kaarnaoja kinnistu asub Otepää Looduspargis ja selle ümbrus on eriti iseloomulik klassikalisele Lõuna – Eesti kuppelmaastikule. Avanevad kaunid vaated. Kinnistu ümbrus on ka rahulik ja privaatne, asub suurematest teedest eemal. Kinnistul kasvavad kenad männid ja kuused, suvel saab metsmaasikaid ja mustikaid korjata.
Veekogude poolest on asukoht rikkalik. Lähim järv on Kaarna järv. Ühest küljest läbib kinnistut Kaarna oja ning kinnistul on ka oma tiik, mis sobib ideaalselt supluseks. Detailplaneering võeti vastu 2006 aastal ja see annab õiguse ehitada kinnistule kaks suuremat elamut ning ühe kõrvalhoone.
Ligipääs kinnistule on nii Otepää kui ka Vana-Otepää suunalt. Teed, mis kinnistule viivad on heas korras! Samuti on rajatud heas korras teed ka kinnistu siseselt, mis mõlemad annavad paremad võimalused ehitustegevuse koheseks alustamiseks.
Otepääl on laialdased võimalused aktiivseks ja ka rahulikuks puhkuseks nii suvel kui ka talvel. Otepää on eriti sobilik paik jooksu ja rattasõidu huvilistele, suusatajatele ja suusahüppajatele, matkajatele ja golfi mängijatele, ujujatele ja rulluisutajatele, kuid samas ka privaatsust ja rahu armastavale loodusesõbrale.
Kui kinnistu pakub tõsisemat huvi siis ootame ka Sinu hinnapakkumist!

Tule vaatama!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee