Müüa Saksniidu oja kaldal asuv kinnistu!

Üldinfo
  • Krundi pind: 15 942 m2. Elamumaa.
  • Kinnistu asub saksniidu oja kaldal.
  • Kinnistul mitmeid vundamente.
  • Kinnistut läbi elektriõhuliin.
  • Katastrinumber: 20301:002:0145
Lisainformatsioon

Hei, sattusid nüüd kuulutuse peale, mis asub kaugel kaugel, kus on minu kodu… Luige kinnistu Saksniidu oja kaldal. Täiesti omaette ja privaatne. Oja laius hetkel ca 3m – mõnusat liikuvat vett! Kevadeti tavapärasest laiem. Oja suubub 300 meetri kaugusel asuvasse kalarikkasse Õhne jõkke! Elamumaa suurus 1,59 ha.
Kinnistul asuvad mitmed vana talu maakivist vundamendid. Samuti üks uhke kelder. Võimalik, et viimati nähti seal elutegevust pool sajandit tagasi. Hooneid ehitisregistris kirjas ei ole.
Kinnistut läbib elektriõhuliin. (liituda saab ampertasu alusel, pakkumine olemas – liitumine jääb Ostja teha)

Kevadeti üleujutuse korral tekib alla oja äärde väike saareke. Kinnistu on oja suunas mõnusalt reljeefne. Oja poolses küljes kasvamas kõrgemad puud. Samuti üks suur ja tugev tamm, mis kindlasti mäletab aegu kui kinnistul käis vilgas tegevus.
Kinnistuni juurdepääs üle kahe naaberkinnistu – üks neist riigiomandis ja teine eraomandis. Juurdepääsuservituuti seatud ei ole. Avaliku teeni 270 meetrit.
Ümbruskonnas hoiab kohalik põllumees oma põlde harituna. Sul omal jääb vaid enda kinnistu niita ja korda teha. Maakive jagub seal kindlasti vähemalt terve maja püsti panekuks või vahva maakivi aia tegemiseks. Elamu või suvila oja äärde sobib sinna ideaalselt!
Lähimate naabrid jäävad linnulennult ca 500-600 meetri kaugusele. Lähim Egeri järv jääb ca 550 m kaugusele. Marja- ja seenemetsad on kohe kõrval. Näiteks Lagesoo raba jääb ca 1,5 km kaugusele, kus kasvamas suviti maitsvad murakad.
Ürgne loodus, kus saad metslooma jälgi ajada ning neid päris lähedalt vaadelda ja erinevate lindude laulu kuulata. Saad ennast elatada koriluse, jahinduse ja kalandusega – soovitatav ainult väga virkadele ja töökatele inimestele!
Lähimad suurimad asulad jäävad vastavalt: Tõrva 16,7 km, Valga 40 km, Tartu 84 km, Otepää 59 km, Tallinn 209 km. Lähim toidupood jääb Alale umbes 8,7 km kaugusele. Taagepera uhke loss – Wagenküll Spa jääb 6,5 km kaugusele.
Kinnistuga saad tutvuda omale sobival ajal! Kui soovid, et ka mina saaksin Sinu emotsioonidest osa, siis anna mulle paar päeva varem teada ja kohtume kinnistul.

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee