Hea planeeringuga maaküttega maja Otepääl!

Üldinfo
  • Majas maaküte.
  • Tube: 6
  • Üldpinda: 280,9 m2
  • MAJAL OLEMAS KASUTUSLUBA!
  • Krundi pind: Paju 12a suurusega 1554 m2 ja Paju 12b suurusega 1402 m2.
  • Katastrinumber: 55601:001:0132
  • Katastrinumber: 55601:001:0134
Lisainformatsioon

Seal, kus kohtuvad metsad ja mäed, asub Otepää – Lõuna-Eesti pärl. Nende metsade ja mägede vahel asub üks armas maaküttega maja. Ei, see ei ole piparkoogimajake vaid ikka korralik kiviplokkidest maja künka veerel.
Elamu põhivaated on lõuna ja edela suunda. Elamu asub kõrgendikul ja esimene korrus on ehitatud osaliselt maa sisse. Vaated avanevad metsatukale ja kinnistu piiril asuvale veekogule. Hea on see, et kõige enam aknaid jääb just lõuna suunda ja päikselise ilma korral on mõnus terrassil puhata.
Müüdav kinnistu koosneb kahest katastriüksusest:
Paju 12a suurusega 1554 m2 ja Paju 12b suurusega 1402 m2.
Paju 12b kinnistul asub 2007 aastal valminud elamu suletud netopinnaga 280,9 m2. Lisaks on tiigi kaldal ka vana saun, mille asemele on mõistlik ehitada uus saun.
Elamu on ehitatud kvaliteetselt ja arvestatud praeguse pererahva kõiki soove. Nibe maaküte annab võimaluse vaid nuppu vajutades maja soojaks kütta. Igasse tuppa on paigaldatud Uponor andurid, millega saab mugavalt tubades soojust reguleerida. Kui mugavusest veel rääkida, siis majas asub ka kesktolmuimeja. Igal korrusel on oma sisend.
Elamu on väga hea planeeringuga. Kõigele ja kõikidele on mõeldud!
Maja esimesel korrusel asuvad kaks 15 m2 magamistuba, 16,3 m2 tööruum, 12,1 m2 aula, 14,4 m2 puhkeruum, 8,1 m2 kabinet, abiköök 13,4 m2 (selles kohas asuvad maakütteseadmed, kesktolmuimeja, pesuköök), puuküttel saun koos ees- ja pesuruumiga 11,4 m2, eraldi on veel vannituba koos tualetiga 4,8 m2. Peale kuuma sauna pääseb läbi puhkeruumi terassile end jahutama. Super.
Maja teisel korrusel asub tuulekoda 3,5 m2, esik 11,8 m2, tualett 3,2 m2, avar ja valgusküllane elutuba koos kõrge laega 35,2 m2, sööginurk 8,6 m2, köök 16,3 m2. Köögist pääseb 9 m2 sahvrisse. Lisaks on veel kaks tuba vastavalt 15,2 m2 ja 14 m2. Üks neist tubadest olnud kasutuses maja raamatukoguna (külaliste tuba) ja teine pereema töötoana. Elutoast pääseb 9,5 m2 rõdule. Samal korrusel asub ka 17,4 m2 garaaž-panipaik ja 14 m2 terrass tuulekoja ees.
Maja korruseid läbib tammepuidust massiivne trepp. Maja pööningul asuvad koridor 14,2 m2, magamistuba 15 m2 ja kaks panipaika vastavalt 4,2 m2 ja 4,5 m2. Katusealusest koridorist avaneb hea vaade alla elutuppa.
Esimese ja teise korruse põrandate alla on paigaldatud veetorustik, mis õhkab mõnusalt sooja igasse Su sammu, kuhu astud. Põrandaid katab kuumtöödeldud saare puidust parkett, mis on tavapärasest parketist tugevam! Hea ja lihtne hooldada! Pööningul asuvasse tuppa on paigaldatud maja ainus elektriradiaator.
Magamistoad ja esimese korruse aula on tapeeditud. Osades tubades on kasutatud pilttapeeti, mis viivad Sind sügisesse metsa või õite merre aasal. Teiste ruumide seinad on värvitud mahedates toonides.
Esimese korruse vannitoas ja sauna ruumides on kasutatud vastavalt Vitra ja esimese korruse ruumides Imperiali sanitaartehnikat.
Müümisel jääb majja köögimööbel koos integreeritud tehnikaga. Männipuidust Puustelli köögimööbel: komplekti kuulub kubu, saareke ja puhvet, mis kaetud akaatsia puiduga. Köögi tasapind on kivist: Antique Cold. Tehnikast on mikrolaineahi, nõudepesumasin, külmik, ahi ja pliit. Kogu tehnika firmalt Siemens.
Ülejäänud kvaliteetsest mööblist saame rääkida eraldi kokkuleppel.
Majale on paigaldatud puidust aknad, männipuidust siseuksed ja metallist välis- ja garaažiuks.
Elamu on korralikult soojustatud. Olemas isegi pildid tehtud tööde etappidest.
Maja välisfassaad on kaetud osaliselt laudisega ja krohvitud.
Katusele paigaldatud katusekivid.

Elamus on 3 faasi ja 32A peakaitse.
Otepää linna tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.
TV ja interneti teenust pakub Elisa.
Energiamärgist väljastatud ei ole.

Kinnistuni juurdepääs mööda kõvakattega teed.
Otepää kesklinn jääb 2 km, Otepää Gümnaasium 2,5 km, Pühajärv 3,5 km kaugusel.

Kui soovid Otepääle kolida, siis selle maja ost on kindlasti hea valik! Hea asukoht, vähe naabreid, ilus loodus, maja hea planeering läbi mitme korruse ja veel paljugi.
Soovid vaatama tulla, siis kindlasti palun teavita mind ette vähemalt 2-3 päeva.
Kohtume ja räägime juba kõigest lähemalt!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee