Heas korras maja Tartus!

Üldinfo
  • Maja, kus on hea elada!
  • Tube: 6
  • Üldpind: 141,1 m²
  • Ehitusaasta: 2003 a
  • Krundi pind: 621 m²
  • Katastrinumber: 79502:030:0010
Lisainformatsioon

Müügis on suurepärase asukohaga maja hinnatud Maarjamõisa linnaosas väiksel kõrvaltänaval. Kaalu seda pakkumist kui soovid elada vaikuses ja rahus, kus kõik igapäevaeluks vajalik on kodust mõistlikul kaugusel ega eelda isegi auto olemasolu. Müügisolev maja sobib väga erineva elukorraldusega perele. Mis kõige tähtsam, saad ärgata ja uinuda sõltumata naabrite elurütmist. Suurepärane valik noorele perele, sest maja on kompaktne ja hea planeeringuga. Pakkumine on kohane ka neile kel erinevad põlvkonnad elavad juba eraldi, aga aegajalt käiakse koos. Alumisel korrusel olemas kõik vajalik paarile, kes igapäevaeluks ei soovi II korrust kasutada. Sel puhul on võimalik ülemine korrus aktiivsest tarbimisest välja lülitada.
Pakutav elamu on ehitatud 2003 aastal. Suletud netopinda 141,1 m2. Krunt on 621 m2.

Lisaks elamule asub kinnistul kuur, grillimisnurk ja suur terrass. Sissepääs majja on tänavatasapinnalt. Elamu esimesel korrusel asub esik (4,7m2), külaliste tuba (8,7 m2), elutuba (24,3 m2), avatud köök (10,9 m2), garderoob (5,4 m2), pesuruum koos wc ja saunaga (8,5 m2), garaaž (18 m2).
Maja teisel korrusel on avatud elutuba (21,2 m2), katuseaknaga vannituba ja wc (5,4 m2) ning kolm magamistuba (10,3 m2, 9,8 m2 ja 13,9 m2). Teise korruse elutoast pääseb avarale rõdule (14,5 m2), sealt avaneb vaade maja tagahoovi. Lisaks on majal soojustatud pööning. Sinna pääseb teiselt korruselt avatava treppluugi kaudu. Elamu on ehitatud lintvundamendile. Tegemist on puitkarkassmajaga, mis on soojustatud 50+150 mm Thermoline klaasvillaga. Maja välisfassaad kaetud plastvoodriga. Tubade seinad värvitud mahedates toonides, tapeeti pole kasutatud. Kööki, garderoobi, elutuppa ja külaliste tuppa on paigaldatud puitparkett. Teisel korrusel on põrand laudisest. Saunas, vannitoas ning esikus kivipõrand. Esimesel korrusel esikus, köögis ja saunas on vesipõrandaküte. Elektripõrandaküte on teise korruse vannitoas. Majal on metallkonstruktsiooniga plastiga kaetud aknad Topline. Kõik aknad on avatavad. Katusele pandud neli Veluxi katuseakent, need on varustatud ribikardinatega. Esiuks alumiiniumist ja vineerist. Koos turvalukuga. Siseuksed täispuidust. Katus kaetud profiilplekiga. 2015 aastal vahetatud vihmaveetorustik. Katusealune soojustatud 150 mm Thermoline klaasvillaga.

Elamus on olemas linna tsentraalvesi- ja kanalisatsioon. Paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Maja on ühendatud kaugküttevõrku, mis annab ka sooja tarbevee. Radiaatoritel soojusregulaatorid. Esimesel korrusel annab lisaks keskküttele sooja Tulikivi kaminahi Melica Perla (küttepind 80m2). Olemas elekter 3×24A. Majas signalisatsioon. Elamule energiamärgist väljastatud ei ole, tarbimisajaloo alusel vastab see B-klassile. Müümisel jääb kööki olemasolev Arensi mööbel ja tehnika. Samuti garderoobiriiulid. Ülejäänud mööbel ostja soovil. Krundil asuvad lehispuidust piirded on ehitatud 2016. aastal. Ümber maja asuv jalgtee rajatud ca 30 cm kõrgustest lehisest pakkudest. Sissesõidutee kaetud Ikodor tänavakividega (2016). Majatagune terrass immutatud laudisest. Haljastus rajatud 2004. aastal mõttega, et oleks ilus samas vajaks vähest hoolt.

Kommunaalkulud soodsad. Elektri- ja veetarbimine sõltub iga pere harjumustest, küttekulud talvekuudel ca 100-150 eurot, neid saab ahju küttes vähendada, signalisatsioon 25 eurot kuus, prügivedu 1,95 eurot 28 päeva eest, maamaks 2018 aaasta eest tasutud. Seda pakkumist tasub kaaluda! Varjatud puudusi majal ei ole. Vahetult enne müüki remonti tehtud pole, remondivajaduse arvelt on huvilistel võimalik hinna osas läbi rääkida.

Maarjamõisa on Tartu väikseim linnaosa, mis piirneb Tammelinna, Veeriku ja Ränilinna linnaosadega ning Tartu linnaga. Lähimad kolm lasteaeda (Maarjamõisa, Kannike, Meelespea) jäävad ca 1,2 km raadiusse nagu ka kaks põhikooli – Tamme Kool ja Veeriku Kool. Tamme Gümnaasium ja Miina Härma Gümnaasium kuni 1,5 km kaugusel. Maarjamõisa meditsiinilinnak ca 400 m, Tartu Ülikooli keemia, füüsika ja meditsiiniõppe hooned sama kaugel. Tartu kesklinna 3 km.

Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee