Heas korras maja Tartus!

Üldinfo
  • Maja, kus on hea elada!
  • Tube: 6
  • Üldpind: 141,1 m²
  • Ehitusaasta: 2003 a
  • Krundi pind: 621 m²
  • Katastrinumber: 79502:030:0010
Lisainformatsioon

Oi kuidas mulle meeldib Tartu linn! Kas Sinule ka? Emajõe vulina saatel soovin Sulle tutvustada ühte ilusat ja avarat maja Tartu Maarjamõisa linnaosas. Kauni kevadlille nimelisel tänaval.
Elamu on ehitatud 2003 aastal. Suletud netopinda 141,1 m2. Krunt on 621 m2. Lisaks elamule asub kinnistul kuur, privaatne grillimisnurk ja terrass maja tagaküljel, kohe köögi akna all.
Elamu esimesel korrusel asub esik (4,7m2), külaliste tuba (8,7 m2), elutuba koos tulikiviahjuga (24,3 m2), avatud köök (10,9 m2), köögi vastas asub garderoob (5,4 m2), pesuruum koos wc ja saunaga (8,5 m2). Köögist pääseb terrassile.
Kes soovib, et auto asuks turvaliselt oma soojas garaažis, siis seegi tingimus on täidetud. Vajuta vaid pulti, lausu võlusõnad „Abrakadabra“ ja saadki oma auto parkida (18 m2) elamuga ühe katuse all asuvasse garaaži. Sealt saab mugavalt otse esikusse minna.
Maja teisele korrusele pääseb mööda puidust treppi. Üleval asuvad avatud elutuba (21,2 m2), katuseaknaga vannituba ja wc (5,4 m2) ning kolm magamistuba (10,3 m2, 9,8 m2 ja 13,9 m2). Teise korruse elutoast pääseb avarale rõdule (14,5 m2), kust avaneb vaade maja tagahoovi.
Tänased omanikud on maja ehitanud 15 aastat tagasi ja nautinud selle hüvesid. Nüüd on aeg müüa see edasi järgmisele toredale perekonnale.
Majast veidi lähemalt:
Elamu on ehitatud lintvundamendile ja soojustatud. Esimesel korrusel on esikus, köögis ja saunas vesipõrandaküte. Elektripõrandaküte on vaid teise korruse vannitoas. Kööki, elutuppa ja külaliste tuppa paigaldatud kvaliteetne männiparkett, garderoobis lehiseparkett. Teisel korrusel on põrand kuuselaudisest. Saunas, vannitoas ning esikus kivipõrand.
Tegemist on puitkarkassmajaga, mis on soojustatud 50+150 mm Thermoline klaasvillaga. Maja välisfassaad kaetud plastvoodriga. Tubade seinad värvitud mahedates toonides, tapeeti pole kasutatud.
Majale on paigaldatud metallkonstruktsiooniga plastiga kaetud aknad Topline. Kõik aknad on avatavad. Katusele paigaldatud neli Veluxi katuseakent, need on varustatud ribikardinatega. Esiuks alumiiniumist ja vineerist. Koos turvalukuga. Siseuksed täispuidust.
Katusele on pandud profiilplekk. 2015 aastal vahetatud vihmaveetorustik.
Katusealune soojustatud 150 mm Thermoline klaasvillaga. Lisaks on majal pööning, mis omakorda soojustatud. Sinna pääseb teiselt korruselt avatava treppluugi kaudu. Pööningul mahub liikuma täiesti püsti. Väga hea koht vajalike asjade ladustamiseks.

Elamus on olemas linna tsentraalvesi- ja kanalisatsioon. Maja on ühendatud kaugküttevõrku, mis annab ka sooja tarbevee. Teenust pakkumas Fortum. Majja on paigaldatud soojusregulaatoritega radiaatorid. Kuna elamu esimesel korrusel annab lisaks keskküttele sooja tulikivi kaminahi Melica Perla (küttepind 80m2), saate oma küttekulusid veel paremini kontrolli all hoida. Paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Olemas elekter 3×24A.
Majja paigaldatud signalisatsioon, mida iga-aastaselt on hooldatud. Samuti on suitsuandurid ühenduses keskusega.
Elamule energiamärgist väljastatud ei ole.
Müümisel jääb kööki paigaldatud Arensi mööbel ja tehnikast õhupuhasti Fox, Electroluxi nõudepesumasin, keraamiline elektripliit ja Liebherri külmik. Samuti garderoobiriiulid. Ülejäänud mööbel ostja soovil.
Krundil asuvad lehispuidust piirded on ehitatud 2016 aastal. Ümber maja asuv jalgtee rajatud ca 30 cm kõrgustest lehisest pakkudest. Sissesõiduteele paigaldatud Ikodor tänavakivid (2016). Majatagune terrass immutatud laudisest. Haljastus rajatud 2004 aastal just selle mõttega, et oleks ilus samas vajaks vähest hoolt. Nii jääb ju pere, hobide ja sõprade jaoks rohkem aega!
Kommunaalkulud: Elektriarved on keskmiselt 30-60 eurot, küttekulud talvekuudel ca 100-170 eurot, signalisatsioon keskmiselt 25 eurot kuus.
Maja on mõnus ja hubane. Tänasel hetkel pole esimese hooga vajadust mingit remonti teha. Lihtsalt koli sisse ja naudi.
Maja vaatamise soovist palun anna mulle teada vähemalt mõned päevad ette! Majaga tutvumine ainult koos maakleriga!
Lähimad kolm lasteaeda (Maarjamõisa, Kannike, Meelespea) jäävad ca 1,2 km raadiusse nagu ka kaks põhikooli – Tamme Kool ja Veeriku Kool. Tamme Gümnaasium ja Miina Härma Gümnaasium kuni 1-1,5 km kaugusel. Maarjamõisa meditsiinilinnak ca 370 m, Tartu Ülikooli keemia, füüsika ja meditsiiniõppe hooned sama kaugel. Tartu kesklinna 3 km.

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee