Hubane kodu Otepää Aedlinnas!

Üldinfo
  • Hoonestatud kinnistu. 646 m2. Ümbritsetud aiaga.
  • Kinnistul asuvad elamu snp 112,1 m2. Samuti tööriistakuur ja puukuur.
  • Kinnistu asub Otepää Aedlinnas. Pühajärvest mõnesaja meetri kaugusel.
  • Maja on heas seisukorras!
  • Katastrinumber: 55601:007:2010
Lisainformatsioon

Müüa maja Otepää Aedlinnas Kirsi tänaval! Kirsi puude vahele on ehitatud elamu, kuhu saab ilma suuremaid ehitustöid tegemata kohe elama asuda! Kliendid, kes hindavad Pühajärve lähedust, siis teadke, et sinna on vaid mõned sajad meetrid jalutada.
Elamus on suletud netopinda 112,1 m2. Hoone on ühe korruseline. Kinnistu 646 m2.
Elamus on esik, elutuba, 3 magamistuba, köök, tualett, sauna eesruum, pesuruum ja puuküttel kerisega saun. Üks magamistubadest on ehitatud elamu garaaži.
Lisaks on majas veel olemas ka ruum, kus puid hoida ja ka kelder, kuhu moosi ja kartulitagavara ladustada.
Maja on viimaste aastate jooksul saanud värskema ilme just seest.
Tubade põrandad on saanud uue laminaatparketi. Kõik toad on remonditud ja uuesti kaetud tapeediga. Köögi ja väikse magamistoa lagi sai vahetatud. Paigaldati uus välisuks ja terrassiuks.
Sauna ruumid soojustati. Samuti ehitati uus lava.
Sanitaarsõlme on paigaldatud 200L veeboiler ja uus hüdrofor.
Garaažituppa on paigaldatud akende ja ukse asemele uued plastikaknad. Põrandad soojustati 10 cm ja seinad vastavalt 5 cm penoplastiga. Põrandad kaeti põrandaplaadi ja laminaadiga.
2018 aastal ehitati maja sisehoovi korralik terrass, kus mõnusalt pere või sõpradega grillida ja tšillida. Müümisel jääb sinna isegi terrassimööbel ja gaasigrill.
2020 aastal sai paigaldatud eritellimusel köögimööbel koos vajamineva tehnikaga (Elektroluxi pliit ja nõudepesumasin, kahepoolne Samsungi külmik, õhupuhasti, mikrolaineahi ja kohvimasin.)
2021 aastal paigaldati õhksoojus pump. See oli oluline just suviseks ajaks kui kuuma ilma käest jahedasse tuppa varjule oli soov tulla.
Majas annavad sooja kaks ahju ja pliit koos soojamüüriga. Muidugi korralikult saab keha kuumaks ikka saunas. Korstnapühkimiseakt olemas. Puid kulub aastas ca 5 m3 ja 3 alust puitbriketti.
Elekter 3 faasi ja 16A. Uus juhtmestik on saunas ja garaažitoas. Mujal algupärane.
Majas olemas linna tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Joogivesi on toodud omast kaevust hüdroforiga. Veeproovi järgi oli vesi kaevus ideaali lähedane. Linna vesi on küll majas, aga ühendamata.
Müümisel jääb enamuses mööbel ja tehnika sisse, mis piltidel näha. Kindlasti võetakse endaga kaasa elutoas asuv teler. Elutoas ja suures magamistoas jääb sisse kogu mööbel. Väiksesse magamistuppa jääb sisse riidekapp. Kööki jääb kogu köögimööbel koos tehnikaga. Garaažituppa jääb diivan ja sektsioon. Samuti jäävad sisse seintele pandud küttekehad.
Maja on ehitatud 1993 aastal. Puitkarkassmajana, mis kaetud silikaatvoodriga. Lisa soojustust pole majas vaja läinud. Katusel eterniit.

Sisehoovi on ehitatud uus tööriistkuur ja kasvuhoone.
Kinnistul on suitsuahi, milles eelmisel sügisel isegi Pühajärvest püütud latikaid sai suitsetatud.
Aias kasvab kaks õunapuud, kolm kirsipuud, pirnipuu, ploomipuu, mustasõstra ja tikripõõsas, samuti 4 mustika põõsast ja mõned viinamarjad. Lisaks on kinnistul kasvamas veel vähemalt 10 erisorti roosipõõsaid, tulpe, nartsisse jm lilli. Aed on kevadest sügiseni kaunis ja nauditav.

Maja on hubane ja ootamas uut pererahvast. Kas see võiks olla Sinu kodu Otepääl? Kui jah, siis leiad minu kontaktid kuulutuse juurest!
Oma vaatamise soovist palun teavita ette kindlasti 1-2 päeva!

Kui tuled, siis räägime Otepääst lähemalt. Meil on siin võimalusi erinevateks tegevusteks aasta ringselt!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee