Juugendstiilis maja järve kaldal

MAJA JÄRVE KALDAL
490 000 EUR
Üldinfo
  • Tube: 5
  • Üldpind: 217,6 m2
  • Maja ehitatud 2015 aastal.
  • Krundi pind: 8,74 ha
  • Maja väga heas seisukorras! Maaküte!
  • Katastrinumber: 63602:002:0622
Lisainformatsioon

Kui soovite kaunist kodukohta Lõuna- Eestis Otepääl, privaatsust, järve lähedust – sel juhul on mul Teile välja pakkuda üks väga omapärane kinnistu, millele on ehitatud juugendstiilis kahe korruseline maja vaatega järvele. Kinnistuni lookleb enda rajatud tee. Elamu on paigutatud oskuslikult kuplite vahele, mis tagab suurepärased vaated ümbruskonna loodusele.
Elamu valmis 2015 aastal ja hoonele on väljastatud ka kasutusluba. Maja on ehitatud väga kvaliteetselt ja aastaringseks elamiseks.
Maja on ehitatud lintvundamendile. Seinad laotud fiboplokkidest. Soojustuseks 150 mm EPS 60. Sarikad on lõigatud juugendstiilis ja on täismassiivsed. Kusjuures iga sarikas on lõigatud vaid ühest palgist. Katusele paigaldatud S- savikivi. Katusealune soojustatud 400 mm kivivillaga. Kogu vihmasüsteem on tehtud vasktorudest. Välisfassaadil on kasutatud telliskivi ja puitu.
Selleks, et pererahva elu mugavamaks teha, on paigaldatud majja Nibe maaküte. Esimesel korrusel on veetorustik valatud põrandasse, teisel korrusele on paigaldatud radiaatorid. Boiler 180 L.
Elektrit 3×25A. Elamuni toodud uus maaalune elektrikaabel, tänu millele on tormide ajal elekter alati olemas. Vesi omast rakkekaevust. Kokku seitse raket. Allikas on nii veerohke, et ülemisest rakkest on rajatud ülevool järve. Olemas kanalisatsioon koos imbväljakuga.
Oluline on ära märkida, et vesi, kanalisatsioon ja küte on olemas nii elamul, maaalusel garaažil ja ka tulevikus ehitatava sauna tarbeks.

Elamus on üldpinda kokku 217,6 m2.
Mõlemate korruste põrandaid katab naturaalne tammeparkett. Esikusse on paigaldatud täismassiivne marmorplaat. Vannitoasisustus tamme puidust. Maja aknad ja uksed on täispuidust.
Köögi mööbel on valmistatud eritellimusel kase puidust. Köögis on ka puupliit. Tehnikast ahi, pliit ja nõudepesumasin.
Esimesel korrusel on esik, wc, garderoob (3,1 m2), köök (14,7 m2), suur ja avar elutuba vaatega järvele (61,6 m2), kabinet 9,7 m2 ja majandusruum (16,6 m2). Hubasust loob ka kahhelkividest elevandiluu värvi kaminahi, mida saab siis vajadusel kasutada nii kamina kui ahjuna.
Teisele korrusele on loodud mõnusad ja hubased kolm magamistuba (18,9 m2 ja 20,1 m2). Ei puudu ka panipaigad ja mullivanniga vannituba (12,8 m2). Kõigist tubadest pääseb rõdule. Keskmise magamistoa rõdu on suurim ja vaatega otse järvele.
Tubadesse paigaldatud kvaliteettapeedid. Seinad ka osaliselt värvitud mahedates soojades toonides.
Majast vaid paarikümne meetri kaugusel kohe parkla all asub maaalune garaaž koos keldri ja panipaigaga. Üldpinda 70,5 m2.
Kinnistu on 8,74 ha suurune ja asub Otepää Looduspargis. Kaugus Otepäält vaid 5,6 km. Piirneb järvega. Oma ujumiskoht ja paadisild.
Oluline on ka ära mainida, et maja on ehitatud järve lõuna poolsele küljele ja tänu sellele ei sillerda järvelt päike otse aknasse vaid laseb nautida ilusat panoraami!
Kui armastate kaunist loodust, hindate head Otepää infrastruktuuri, unistate ilusast järveäärsest kodust, siis see pakkumine on just Teile!

Tõsise huvi korral on võimalik ka maja ja kinnistuga tutvuda!
Omaniku soov ei ole maja seest avalikult presenteerida.
Kindlasti palume varakult maja vaatamise soovist teada anda!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee