Kena elamine Kevade tänaval!

Üldinfo
  • Tube: 5
  • Üldpind: 195,2 m2
  • Maja ehitatud 1964a. Renoveeritud 2006-2008 aastal.
  • Krundi pind: 1167 m2
  • Maja heas seisukorras!
  • Katastrinumber: 55601:005:0011
Lisainformatsioon

Müüa vaiksel kõrvaltänaval elamu koos abihoonetega. Kevade tänaval saate tuua oma ellu kõik järgnevad kevaded, suved, sügised ja talved! Emotsioone jagub igaks aastaajaks. Läheduses mets, kus nautida jalutuskäike. Kui oled pereinimene, siis lähim lasteaed Pähklike ja Otepää Gümnaasium jäävad vaid 600 m kaugusele. Pühajärve rand 2,2 km kaugusel, mööda kergliiklusteed turvaline jalutada või jalgrattal sõita.
Kinnistu on piisavalt suur, et nautida privaatsust ja tegevusi omas aias. Kinnistu piiratud aiaga. Seega saate vabalt oma lemmikloomagi aega lahti lasta. Kinnistu suurus 1167 m2.
Kinnistul asuvad 1964 aastal ehitatud elamu ja kõrvalhoone ning 2012 aastal ehitatud aiamaja. Viimast võiks nimetada kinnistu pärliks!
Kõik hooned on ehitusregistris kirjas.
Elamu on renoveeritud 2006-2008 aastal. Suletud netopinda 195,2 m2. Elamu on ehitatud rõhtpalkidest ja kaetud silikaatvoodriga. Elamu 0 – korrusele on ehitatud suur kaminasaal koos garderoobiga, abiruum (suuskade ja rataste hooldamiseks) eesruum, wc.
Elamu I korrusel asub esik, wc, duširuum, avar köök, külaliste tuba ja suur elutuba.
Elamu II korrusel asub hall, wc koos duširuumiga ning kolm magamistuba.
Elamu 0 – korruse ja esimese korruse põrandaid katab laminaatparkett. Teisel korrusel on puitlaudis, mis osaliselt kaetud reliiniga. 0 – korrusel on seintel kasutatud puitlaudist. Mujal majas nii tapeeti, värvi kui ka seinaplaate.
Elamule on paigaldatud plastikaknad ja puidust uksed. Katusel kärgruberoid.
Majas annavad sooja 0-korrusel õhkküttekamin. Esimesel korrusel kaks massiivset ahju, mis ehitatud 2008 aastal. Teisel korrusel annavad sooja elektriradiaatorid.
Majas asuv köök on avar ja valgusküllane. Soovi korral saate oma pere või sõpradega einestada isegi maja siseõue terrassil, kuhu pääseb läbi köögi.
Kinnistu asuv kõrvalhoone on renoveeritud 2010 aastal. Suletud netopinda 93,2 m2. Ehitatud rõhtpalkidest ja osaliselt puitkarkassil. Garaaži osa ehitatud tuhaplokkidest. Maja kaetud laudvoodriga ja soojustatud 15 cm villaga. Kõrvalhoone teine korrus on tehtud avaramaks.
Kõrvalhoone esimesel korrusel asub esik, sauna eesruum, pesuruum ja puuküttel saun. Lisaks on mõnus aega veeta pärast sauna kaminaga elutoas.
Teisel korrusel asub suur elutuba, wc, duširuum, köök koos vajaliku tehnikaga. Elutoast pääseb ka avarale rõdule, kust avaneb vaade hoone tagahoovi ja aiamajale ning lähedal asuvale metsale.
Aiamaja – selle kinnistu pärl on väga uudne ja pilkupüüdev. Ehitatud 2012 aastal. Suletud netopinda 14 m2 + terrass. Puitkarkassil. Soojustatud 10 cm villaga. Põrandal, seintel ja lagedes puitlaudis. Olemas köök, vajadusel lokaalse boileriga ka soe vesi. Aiamaja õuepoolne külg kaetud maast laeni klaasist lükandustega, mida saab ka täies ulatuses avada – kokku lükata, et avarust juurde saada. Eks see ehitus ole ikka rohkem suveõhtute veetmiseks, nii soojematel kui ka jahedamatel Eestimaa õhtutel, aga kuna aiamajas ka õhkküttekamin, siis miks mitte talve õhtuti lumesaju saatel kallimaga hõõgveini nautides õuel jälgiga metslindude tegevust või hoopiski laste lumememmede ehitust :) Mõte hakkab eneselgi jooksma…
Kõikides majades olemas vesi ja kanalisatsioon linna tsentraaltrassist. Elektrit 3 × 25A.
Elamu ahjud, kaminad ja korstnad puhastatud korstnapühkija poolt juunis 2018.

Ma võiks veel jätkata, aga tule kohale ja vaata ise üle!
Kui sobib, siis teeme kaupa!

Kohtumiseni!

Janek Moros
Maakler
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee