Kodu vaikses tupiktänavas.

Üldinfo
  • Majas keskküte, pelletikatel.
  • Tube: 4
  • Üldpinda: 241,2 m²
  • Krundi pind: 1240 m2
  • Katastrinumber: 55601:002:0480
Lisainformatsioon

Kodu vajab meist igaüks. On see suur või väike, kallis või odav, maal või linnas – oluline, et sinna oleks alati hea minna! Pakun Sulle täna ühte kodu Otepääl J.Hurda tänaval. Vaikne tupiktänav, kuhu tavaliselt peale lähimate naabrite kedagi ei satu.
Maja on valminud 80-ndate alguses kivimajana. Laotud plokkidest, soojustuseks linaluu ja maja välist fassaadi katmas punane silikaatvooder. Katus on eterniidist ja peab vett veel julgelt järgmise kümnendi. Maja vahelaed on valatud betoonist. Katusealune soojustatud.
Maja all asub täiskelder, kus asub garaaž, kelder, koridor, kaminaruum, pesuruum, puuküttel kerisega saun, katlaruum ja abiruum.
Elamu esimesel korrusel on esik, suur koridor, vasakut kätt jäävad kolm magamistuba (üks läbikäidav) ja paremat kätt vastavalt köök, veega wc ja elutuba. Viimane on hästi avar ja valgusküllane.
Maja taga siseõues asub õhtupäikse poolne terrass.
Majas suletud netopinda 241,2 m2.

Elamus annab sooja keldris asuv keskküttekatel. Pelletiküte. Mugav seade kiirele elutempoga inimesele. Aasta peale kulub pelleteid ca 7-8 alust.
Lisaks annab sooja soovi korral maja kaks ahju ja puupliit keldrikorrusel sauna pesuruumis. Soe vesi boilerist. Elektrit 3×25A.
Elamul puudub kehtiv energiamärgis.

Majale paigaldatud plastikaknad v.a. esikus kus on korralikud puidust aknad. Metallist välisuks.
Elutoas katab põrandat parkett, mujal tubades on värvitud põrandad. Seinad osaliselt värvitud või kaetud tapeediga.
Kinnistu 1240 m2. Kinnistul asub veel väike suvemaja (23 m2) ja kasvuhoone. Krundil on veel mitmeid õunapuid ja marjapõõsaid.
Kinnistu kolm külge piiratud aiaga.

Kaugus kesklinnast ca 1 km.
Koolid, lasteaiad, poed jäävad ca 1 – 2 km raadiusse. Otepää on hea ja turvaline linn, kus elada, lapsi kasvatada ja tööd teha! Puhas õhk ja kaunis loodus võiks paljusid eestlasi meelitada just Otepääle elama asuma. Seega kasuta juhust ja osta asjalik maja. Kui Sa varem pole eriti sporti teinud, siis siinses ühiskonnas hakkab see ise külge. Elame siin suusad öökapil ja jalgratas diivanil :)

Tule majaga tutvuma!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee