Kodu võib olla küll väike, aga kindlasti armas!

Üldinfo
  • Maja Tõrva linnas
  • Tube: 3
  • Üldpinda: 51,4 m²
  • lisaks veel puukuur, kõrvalhoone, garaaž, kasvuhoone koos grillnurgaga.
  • Krundi pind: 1720 m2
  • Katastrinumber: 82301:008:0027
Lisainformatsioon

Hea kodu või suvituskoha otsija!

Pakun Sulle võimaluse soetada Tõrva äärelinnas, Riiska tänaval, kodu väiksemale perele. Maja asub metsa ääres, vaid paarisaja meetri kaugusel Riiska järvest. Kinnistu suurus on 1720 m2.
Kinnistul asuvad aiamaja (suletud netopinnaga 51,4 m2), kõrvalhoone (21 m2), garaaž (36 m2), puukuur (10m2), kasvuhoone (30m2), kaev ja salvkaev.
Aiamaja I korrusel on elutuba, magamistuba, köök, suvetuba, pesuruum, puuküttel kerisega saun, esik ning maa alune kelder. II korrus on välja ehitamata, kuhu soovi korral saab ehitada eluruumid.
Majal on eterniitkatus, seinad ehitatud plokkidest ja krohvitud, seestpoolt soojustatud 5 cm villaga. Aknad, uksed ja põrandad on puidust. Elutoa ja suvetoa põrand on kaetud laminaatparketiga. Majas saab elada aastaringselt!

Pererahvas on ehitanud kasvuhoone ühte osasse grillimisnurga, mille põrand on betoneeritud. Kasvuhoone tagaosas saab kasvatada taimi.
Kinnistu metsa poolsesse ossa jäävad kõrvalhoone, puukuur koos küttepuudega (jäävad ostjale) ja abiruumiga garaaž.
2019 aprillis sai majja toodud linna tsentraalne vee- ja kanalisatsioonitrass. Ühendused on toodud majas asuvasse suvetoa köögi poolsesse nurka. Majas annab sooja ahi ja puuküttega pliit koos soojamüüriga. Elutoas on ka kamin. Elekter 3×25A.
Kinnistul on mitmeid viljapuid ja marjapõõsaid.

Tõrva vallas elab tänase seisuga pisut üle 6400 inimese. Tõrva linnas on Mõmmiku ja Tõrvalille lasteaed, Tõrva Gümnaasium ja Tõrva Muusikakool.
Kesklinnas bussijaam, mitmed poed ja pubid.

Soovid rohkemat näha? Kui jah, siis lepime kohtumiseks aja kokku ja vaatame üle!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee