Maja Kalda tänaval Otepääl

Üldinfo
  • Kinnistul asub renoveeritud elamu, terass ja armas väike lastemängumajake.
  • Tube: 6
  • Üldpind: 242,5 m2
  • Krundi pind: 2403 m2.
  • Katastrinumber: 55601:003:1370
Lisainformatsioon

Müüa avar elamu Otepääl, vaiksel ja vähese liiklusega Kalda tänaval.
Elamu keldrikorrusel asub katlamaja, abiruum, wc, sauna eesruum, pesuruum ja saun, milles on puuküttel – ja kaugjuhitava elektrikerisega saun. Sauna eesruumist pääseb ka terassile.
Maja esimesel korrusel asub esik, wc, köök, kabinet, veranda ja elutuba. Esimese korrusega samal tasapinnal asub ka kahe auto jaoks mõeldud garaaž.
Teisel korrusel asub kolm magamistuba, wc ja suur hall, millesse on eraldi sissepääs väljast. Suures magamistoas on ka garderoob. Teisele korrusele on planeeritud väike spa, mis loomiseks on ettevalmistused tehtud.
Enamikke põrandaid katab laminaatparkett, seinad on mahedates toonides värvitud või tapeeditud. Sauna eesruum on kaetud puiduga.
Majas annab sooja puuküttekatel. Puid kulub aastas ca 25-30 m3. Lisaks on köögis ka toimiv puupliit koos soojamüüriga. Esikus, teise korruse halli eeskojas ja verandal on elektripõrandaküte.
2005 aastal renoveeriti maja täies ulatuses, ehitati peale teine korrus ja paigaldati Rannila plekkkatus. 2011 aastal ehitati avar terass, 2013 aastal renoveeriti köök ja 2015 aastal valmis valgustatud maakivimüür.
Kinnistu paikneb mõnusalt mitmel tasandil, mis tagab privaatsuse. Maja on ehitatud kinnistu kõrgemasse ossa, kinnistu kõrguste vahe ca 15 meetrit. Põhivaated avanevad lääne suunas asuvasse metsaga kaetud orgu. Terassil saab päikest nautida kella kaheteistkümnest kuni loojanguni.
Kinnistul asub lehtla, armas laste kahekorruseline mängumaja ja kiigeplats.
Elamu üldpind on kokku 242,5 m2, kinnistu suurus on 2403 m2.
Majal puudub kehtiv energiamärgis. Hooned on ehitusregistris kirjas.
Elektrit 3×25A. Olemas Elioni kaabel. Vesi omast kaevust. Kanalisatsioon linna tsentraalsest trassist.

Tulge Otepääle elama! Siin on turvaline ja looduslikult kaunis keskkond, kus kõik eluks vajalik mugavalt lähedal ning head õppimisvõimalused lastele. Tervisest lugupidav pere saab tänu Otepääle omasele kaunile reljeefsele maastikule tegeleda paljude spordialadega. Meil on suurepärased matka – ja suusarajad, heas korras jalgrattateed, mitmed tennise – ja korvpalliväljakud, golfiväljak. Piirkonnas on ka kaks mäesuusakeskust. Otepääl on mitmeid kõrgelt hinnatud restorane ja häid kohvikuid. Erinevad spordi- ja kultuuriüritusi toimub aastaringselt.
Otepää ümbruses on üle 60 erineva järve, neist Pühajärve peetakse Eesti kaunimaks järveks.

Kui omate Tartus mõnda ilusat maja või korterit, siis võite pakkuda vastu ka vahetuskaupa + kompensatsiooni. Kõik pakkumised vaatame üle.
Olete oodatud tutvuma!
UUS HIND alates 03.08 225 000 € varasem (250 000 €)

Kui soovite näha rohkem pilte, siis saan saata e-mailile.
Soovite maja vaadata, siis võimalusel palun andke sellest 1 päev varem teada!

Kinnisvara Otepääl, Tartus ja mujal Lõuna-Eestis!

Janek Moros
Maakler
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee