Maja Otepääl energiasamba vastas

Üldinfo
  • Tube: 5
  • Üldpind: 122,3 m²
  • Krundi pind: 920 m²
  • Katastrinumber: 55601:004:0990
  • Maja on renoveeritud!
Lisainformatsioon

Müüa kinnistu, millel asub elamu koos kõrvalhoonega. Maja asub vaiksel metsaäärsel Mäe tänaval otse Otepää energiasamba vahetus läheduses. Võimalus ennast laadimas käia, kasvõi peale iga söögikorda.
Elamu on renoveeritud viimaste aastate jooksul. Üldpinda 122,3 m2. Vahetatud nii katus kui ka loodud uued küttesüsteemid. Elutoas annab sooja kamin kui ka bullerjan, mis annab sooja ka ülemistesse tubadesse läbi õhutorude. Lisaks on alternatiivina õhksoojuspumbad. Köögis, kahes tualetis ja kahes pesuruumis on elektripõrandaküte.
Elamu on oskuslikult muudetud avaraks ja valgusküllaseks. Köögis või elutoas olles, saad vabalt suhelda ka teiste pereliikmete või sõpradega. Maja on olnud viimased aastad kasutuses väikse külalistemajana. Kokku kaheksa voodikohta. Peremees on osavalt ära kasutanud vana tellise, millest on tehtud nii kamin kui ka raamaturiiul. Kokkuleppel jääb sisse ka vajalik mööbel.
Lisaks avarale elutoale on esimesel korrusel ka suur esik, koridor, tualett ja duširuum.
Elamu teisele korrusele viib trepp, kus asub neli katusealust magamistuba. Lisaks veel duširuum ja katuseaknaga saun. Ma pole just palju saunasid näinud, kus laval olles võiks öösiti läbi katuseakna taevatähti kokku lugeda.
Majas olemas linna tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Elekter 3×25A.
Puudub kehtiv energiamärgis.
Maja seinad ja katusealune on soojustatud. Tegemist on puitmajaga, mis väljast krohvitud.
Kõrvalhoone on vähese kasutusega. Seal asub puuküttel saun, eesruum ja puhkeruum. Lisaks veel kuur ja abiruum. Aias kasvamas mitmeid õunapuid ja marjapõõsaid.
Krunt on piisavalt suur, et jõuaks tunniga muru ära niita. Kokku siis 920 m2. Kinnistu on ümbritsetud aiaga. Seega kui Teil on koer, siis saate ta vabalt sinna ringi jooksma lasta.
Kinnistu lähedal asub Otepää Gümnaasium (100m), veidi kaugemal lasteaed (200m), Tehvandi staadion ca 400 m, kesklinna ca 500m.
Maja sobib suuremale perele, sõpruskonnale või väiksemaks külalistemajaks. Tule tutvuma!
Värskelt muudetud andmeid ehitisregistris, mille tulemusena suurenes maja 89 m2 pealt 122,3 m2 peale!

Võimalusel palun anna oma vaatamise soovist mulle varakult teada, sest aegajalt on seal rohkelt külalisi, kes selle maja hüvesid naudivad ja me sinna lihtsalt neid segama ei pääse.
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee