Müüa investeerimisprojekt!

Üldinfo
  • Maja, kuhu saab ehitada kokku 5 korterit
  • Üldpind: 222,5 m²
  • Krundi pind: 884 m²
  • Katastrinumber: 55601:004:0210
Lisainformatsioon

Müüa kinnistu Otepää Gümnaasiumi vahetus läheduses. Hea investeerimisprojekt kui arvestada seda, et meie Otepää kinnisvaraturul üürikorterite huviliste hulk on suur , aga vähe on heas korras pakkumisi.
Müüdav kinnisvaraobjekt koosneb viiest eraldi korteriomandist, mis kõik müügis ühe tervikuna. (võimalik kasutada 6 korterina, millest ühest saaks soovi korral teha 1- ja 2-toalise korteri) Suletud netopinda 222,5 m2. Kinnistu 884 m2.
Kinnistul olemas kõrvalhoone, võimalus renoveerida olemasolevale vundamendile.

Üks korter (3-toaline) eraldi sissepääsuga ning projekti järgi kuulub selle korteri juurde ka keldrikorrus koos saunaruumidega.
Ülejäänud korteritesse pääs ühisest trepikojast. Selles trepikojas üks 2-toaline ja üks 3-toaline korter. (3-toalise korteri planeeringut võimalik kasutada ka 1+2-toalise korteri eraldamiseks). Korterite suurused vastavalt Teisel korrusel üks 1-toaline ja üks 3-toaline korteriomand.

Majal värskelt renoveeritud fassaad, paigaldatud uus katus (tegemist sileplekk valssprofiiliga) ja uued uksed ning kolme kordsed plastaknad.
Renoveerimise käigus laiendatud 2. korruse elamispinda. Katuse vahetamise käigus suurendati vintskappe teisel korrusel eesmärgiga saada ruumi juurde köögi laienduseks. Olemas projekt ning ehitusluba.
Majas on lammutatud kõik vanad ahjud ja pliidid koos soojamüüridega. Selle arvelt õnnestus korteritesse ruumi juurde saada. Kogu sisustus puhastatud ning utiliseeritud. Samuti lammutatud kõik vaheseinad ja laed. Kehvemas seisus aluspalgid vahetatud ehitusplokkide vastu. Maja väline fassaad sai uue värvkatte. Vintskappide osa, aga uue laudise ja värvi.
Lammutus- ja ettevalmistustööd lõpetatud ning maja valmis sisetöödega alustamiseks.
Kommunikatsioonid hetkel kinnistul puuduvad. Samas linna vee- ja kanalisatsioonitrassidega saab liituda mõne meetri kaugusel. Olemas elekter 3×16A.

Aeg võtta kasutusele oma head ideed ja teha korda taas üks maja, mis kaunistaks nii meie tänavapilti kui ka annaks paljudele inimestele võimaluse nautida Teie pakutavaid kortereid! Miks mitte täita üürnike unistused ja samas ka teenida rahavoo pealt.

Koht on hea juurdepääsuga aastaringselt!
Krunt on piisavalt suur, et mõni hea idee veel käiku lasta.
Tule kohale, vaata üle, ehita valmis ja loome maailma taas veidi paremaks paigaks :)
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee