Müüa kaunis kodu Otepää aedlinnas!

Üldinfo
  • Majas lokaalne keskküte.
  • Tube: 5
  • Üldpinda: 281 m2
  • Maja on kasutusel!
  • Krundi pind: Kolga tee 14b suurusega 774 m2 ja Kolga tee 14c suurusega 764 m2. Kokku 1538 m2.
  • Katastrinumber: 55601:007:0860
  • Katastrinumber: 55601:007:0291
Lisainformatsioon

Müüa kodu Otepää aedlinnas. Kui veel aastaid tagasi käis majas vilgas elu, siis tänaseks on linnupojad pesast välja lennanud ja maja jäänud suureks. Kui Sa soovid oma perele suuremat kodu ja avarat krunti, siis tule tutvuma! Pühajärve suplusrand jääb kinnistust vaid 850 meetri kaugusele.

Elamu on ehitatud 1982. aastal puitkarkassmajana. Viimaste aastatega on maja saanud täiesti uue ilme ja ka soojapidavuse. Välisseinad on soojustatud villa, tuuletõkke ja kaetud Marmoroc kiviplaadiga. Samuti on soojustatud katusealune puistevillaga. Katusele paigaldatud kärgruberoid.
Paigaldatud kahekordsed plastikaknad ja uued puidust välisuksed.

Elamus on suletud netopinda 281 m2.
Keldrikorrusel asuvad abiruumid, katlaruum, kaminaruum, pesuruum ja saun. Samuti pääseb keldrist otse kasvuhoonesse. Keldrikorruse pesuruum ja saun on olnud väheses kasutuses ja vajab eeldatavalt kaasajastamist ja uue kerise paigaldamist.
Esimesel korrusel asuvad esik, trepihall, köök, elutuba, magamistuba, wc, tööruum ja kanaliga garaaž. Elutoast pääseb ka kinnisele rõdule.
Teisel korrusel asuvad hall, wc koos duširuumiga ja kolm magamistuba. Ühest magamistoast pääseb ka rõdule. Lisaks on teisel korrusel välja ehitamata garaažipealne pööning. Sealt saate soovi korral omale elamiseks ruumi juurde ca 52 m2.
Viimaste aastate jooksul on omanik panustanud ka maja sisemisele ilule. Tänu heledamatele värvitoonidele ja tapeetidele on elamu saanud palju valgemaks!
2018. aasta kevad – suvel paigaldati uued laminaatpõrandad, uued laeplaadid, samuti seintele uus tapeet ja seinaplaadid.
Maja vee- ja kanalisatsioonitorustik on vahetatud. Samuti on osaliselt vahetatud elektrijuhtmestikku.
Köögis on puidust mööbel. Tasapinnad kaetud kivi imitatsioonplaadiga. Köögi saarekese sisse on paigaldatud integreeritud AEG pliit ja praeahi. Külmik firmalt Samsung.
Kes armastab valmistada süüa puupliidil, siis ka see võimalus on olemas. Köögist avaneb ilus vaade maja sisehoovi.
Majas annab sooja oma lokaalne püüküttel keskküttesüsteem Viadrus. Veemahuti 2 tonni. Kõikjale ruumides on paigaldatud radiaatorid v.a. garaažipealsel pööningul puudub küte. Olenevalt aastast kulub kütmiseks puid ca 20-25 rummi.
Teise korruse duširuumis on lisaks ka elektripõrandaküte.
Igal aastal on korstnapühkija vaadanud üle ja puhastanud kõik küttekolded. Olemas akt.
Sooja vee saab 100L boilerist.
Olemas linna vesi ja kanalisatsioon. Elektrit 3 faasi ja 40 A. Elektrikulu erinevalt aastaajast ca 30-50 eurot.
Elamu on kasutusel. Kehtivat energiamärgist väljastatud ei ole.

Maja tagant pääseb köögi akna all asuvale terrassile, kust avanevad vaated maja siseõuele ja kaminaruumiga kõrvalhoonele. Aed on lillede rohke. Aias kasvamas ka õunapuud ja marjapõõsad.
Müüdav kinnistu koosneb kahest katastriüksusest. Üks neist 774 m2 ja teine 764 m2. Kokku 1538 m2.
Koolid, lasteaiad, kauplused, kesklinn jäävad ca 1,6 km raadiusse.

Kui Sulle ja Su perele meeldib kaunis loodus, head sportimisvõimalused, puhas õhk, Pühajärve lähedus, turvaline elukeskkond, siis ära pikalt mõtle ja koli Otepääle elama! Ootame Sind!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee