Müüa kodu vaikses tupiktänavas Sulaoja teel!

Üldinfo
  • Tube: 5
  • Üldpind: 201,5 m²
  • Krundi pind: 1269 m2
  • Ehitusaasta: 1977a. Viimase 10 aasta jooksul on majas sees palju renoveeritud
  • Katastrinumber: 55601:007:0610
Lisainformatsioon

Müüa Talvepealinnas Otepääl vaikses tupiktänavas Sulaoja teel kinnistu, millel asub elamu. Kinnistu on suurusega 1269 m2. Elamu köögist ja elutoast avanevad vaated kohe üle tee asuvale Apteekrimäe metsale, kus mitmeid vahvaid jooksu- ja jalgrattaradu. Ilus loodus, turvaline keskkond, head sportimisvõimalused ja hea haridus lastele on tagatud!
Elamu on ehitatud 1977 aastal. Suletud netopinda 201, 5 m2.
Tegemist kivist majaga, mis kaetud silikaatvoodriga.
Sokli korrusel asub esik, veega tualett, kaminaga puhkeruum (22,9 m2), duširuum, Harvia elektrikerisega saun, laoruum, sahver, katlaruum ja garaaž (20,9 m2).
Elamu põhikorrusel asub esik, neli magamistuba (8,6 m2; 11,7 m2; 14,6 m2;20,3 m2), elutuba ( 21,1 m2), avatud köök (9,5 m2) ja veega tualett. Samuti on lõuna poolses küljes terrass, kuhu pääseb läbi elutoa.
Viimaste aastate jooksul on maja seest enamuses renoveeritud.
Vahetatud kogu elektrijuhtmestik ja küttesüsteem. Elektrit 3 faasi ja 25 amprit.
Paigaldatud uus puidukatel koos kahe kandise mahutiga. Paigaldatud uued soojustatud välisuksed ja plastikaknad. Kaks akent on veel vahetamata. Tubade seinad on saanud uue kipsi ja värvitud valget tooni. Tänasel hetkel lihtne katta see omale sobiva värvitooni või tapeediga. Vahetatud kogu vee- ja kanalisatsioonitorustik.
Tehtud liitumine linna vee- ja kanalisatsioonitrassiga. Vesi toodud majja. Kanalisatsioon ühendatud hetkel oma kogumispaagiga. Paigaldatud uus puldiga garaažiuks.
Soe tarbevesi tuleb kahesüsteemsest boilerist. Kui katelt kütta, siis soe vesi olemas. Samuti saab vee soojaks elektriga.
Sokli korrusel sai koridori, wc ja sauna ning duširuumi põranda alla paigaldatud vesipõrandaküte. Selle alla soojustuseks 100 mm EPS plaat.
Enamuses maja põrandaid katab laminaatparkett. Sokli korruse koridori ja pesuruumide ning tualeti ja põhikorruse tualeti põrandad plaaditud.
Kütteperioodil kulub puid olenevalt talvest 13-16m3.
Köögis annab sooja puupliit koos soojamüüriga. Soovi korral saate küpsetada maailma parimaid pannkooke ja pannikartuleid. Samuti on mõnus suviti kui väljas veidi niiske ja tuuline, teha pliidi alla tuli ja teha olemine õdusamaks!
Sokli korrusel asuv kamin on samuti töökorras. Ruumi on kaminasaalis piisavalt, et koos pere või lähimate sõpradega õhtut veeta! Majas kokku neli eraldi sissepääsu.
Majale paigaldatud lame plekkkatus. Vahelaele varasemalt paigaldatud soojustuseks linaluu ja kaetud umbes 15 cm liivaga.
Elamu on kasutusel ja kehtivat energiamärgist väljastatud ei ole.
Elamus asuv mööbel ja tehnika ei kuulu hinna sisse. Soovi korral saab sellest rääkida eraldi kokkuleppel Müüjaga.
Kinnistu on veidi kaldu tänava suunas. Krundil kasvamas viite erinevat sorti õunapuid ja mitmeid marjapõõsaid.
Kui Sul on peres kasvamas nooremaid võsukesi, siis saavad nad kindlasti mööda kergliiklusteed turvaliselt kooli 1,5 km kaugusel asuvasse Otepää Gümnaasiumi ja Spordihoonesse. Tehvandi staadion jääb 2 km kaugusele. Pühajärve suplusrand ca 1,3 km kaugusele.

Kas see vaikses tupiktänavas asuv elamu tekitas Sinus soovi seal elada? Kui jah, siis võta minuga ühendust ja lähme vaatama! Oma vaatamise soovist palun informeeri mind paar päeva ette!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee