Müüa Ööbiku kinnistu Väikse-Emajõe ääres Otepää vallas.

Üldinfo
  • Hoonestatud kinnistu. 16 364 m2
  • Tube: Elamus 4 ja saunamajas 2
  • Elamus ja saunamajas on maaküte.
  • Hooned on väga heas seisukorras!
  • Üldpinda elamus ja saunamajas kokku: 194,2 m²
  • Katastrinumber: 63601:002:1080
  • Katastrinumber: 63601:002:0950
Lisainformatsioon

Mõnusa veekohina saatel saan Teile tutvustada Ööbiku kinnistut Väikse-Emajõe ääres Sihva külas Otepää vallas. Raudsepa veskijärve ja Väikse-Emajõe ääres asuvad kaks kinnistut, ühele neist ehitatud elamu ja saunamaja ning teisele kaasaegne suitsusaun.
Ööbiku lääne poolset külge ääristab Väike-Emajõgi, millel asub kaks koske, mille mühin mõnusalt meelt paitab! Kinnistul asub ka oma saareke, mida jõgi ümbritseb.
Ööbiku kinnistul (10 660 m2) asub käsitööpalkidest elamu, suletud netopinnaga 138,2 m2.
Elamu esimesel korrusel asub esik, duširuum, saun koos Huumi kerisega, tualett, avatud köök koos suure elutoaga.
Teisele korrusele jäävad katusealused kolm magamistuba.
Elutoast pääseb ka lõuna poolsesse külge jäävale terassile. Köögist pääseb otse põhja poolsele terassile.
Elamu on maaküttel. Esimesel korrusel põrandaküte ja teisel korrusel radiaatorid.
Lisaks annab sooja ja loob hubasust kaminahi koos leivaahjuga.
Köögis olemas kõik vajalik: induktsioonpliit, küpsetusahi, nõudepesumasin, kahe poolega külmik jpm.
Palkidest elamu ehitati karbina valmis 2006 aastal ja sai täielikult valmis 2014 aastal.
Esimese korruse põrandad on plaaditud ja soojustatud. Teisele korrusele viib puidust trepp ja seal on põrandaid katmas laudis. Paigaldatud Lasita kahekordsed puitpakettaknad. Katusealune soojustatud.
Elamu vaated on enamuses just kinnistu lõuna poolsesse külge, et oleks enam valgust.
Majas on soojustagastusega ventilatsioon, mis annab olulise kokkuhoiu kütte pealt.
Samuti on nii elamus kui saunamajas olemas signalisatsioon ja kaamerad. Nii saad ka muul ajal üle interneti oma tulevasel kodul silma peal hoida!

Saunamaja renoveeriti täielikult 2014 aastal. Saunamaja on võimalik kasutada vabalt teise elamuna. Seal asub avatud köök koos elutoaga, tualett, pesuruum ja puuküttel saun. Katuse alla loodi väike magamistuba. Suletud netopinda 56 m2. Hoonele paigaldatud Lasita kahekordsed puitpakettaknad.
Saunamaja köetakse samuti maaküttega. Esimese korruse põrandad on plaaditud ja teise korruse magamistoa põrandat katab puitlaudis. Nii põrandad kui katusealune soojustatud. Sauna elutoas pakub hubasust kamin. Elutoast pääseb ka jõeäärsele terassile, kus mõnus peale sauna lihtsalt tšillida ja grillida.
Kui sellest veel vähe, siis teisel pool Raudsepa veskijärve asub ka Kuuse kinnistu (5704 m2), millele 2019 aastal künka sisse ehitatud Revonia murukatusega suitsusaun. Suletud netopinda 11,7 m2. Lisandub katusealune lõuna poolne terrass. Sauna toodud ka elekter kõrval asuvalt Ööbiku kinnistult. Peale sauna saab karastada end järve vees.
Loodus on kinnistul Otepääle omane- reljeefne. Kasvamas tammed, kased ja muud kõrgemad puud.
Kinnistule sisse sõites on ette pandud poom. Õhtusel ajal läheb valgustus ise automaatselt põlema kogu sissesõidu tee ulatuses ja ka hoonete juures.
Kommunikatsioonid: Olemas elekter 3 faasi ja 25 amprit. Vesi toodud kaevust majja ja sauna. Võimalus ümber lülitada ka tiigi veele. Olemas ka oma 5 m3 kogumispaak koos imbväljakuga.
Hetkel on käsil elamule kasutusloa taotlemine.
Hoonetele pole väljastatud kehtivat energiamärgist.

Kuna omanik soovib privaatsust, siis on tal soov, et kinnistuga tullakse tutvuma vaid koos maakleriga varasemalt kokkulepitud ajal! Seega palun, et annaksid oma kinnistuga tutvumise soovist teada vähemalt mõned päevad ette!

Kaugus Otepää kesklinnast 8,6 km. Kääriku spordikompleks 4,4 km. Kuutsemäe suusakeskus 10,7 km. Tartusse 50 km. Tallinnasse 216 km.
Talviti on võimalik kinnistust vaid mõnesaja meetri kauguselt minna suusatama Tartu Maratoni suusarajale. Lähim naaber asub kohe üle jõe teisel pool koske.

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee