Müüa palkmajadega 7,85 ha kinnistu Otepää vallas.

Üldinfo
  • Hoonestatud kinnistu. 7,85 ha. Maatulundusmaa 100%
  • Kinnistul asuvad palgist elamu, majandushoone koos garaažidega ja saunamaja.
  • Hooned vajavad lõpuni viimistlemist.
  • Hooned on ehitatud 2007 aastal.
  • Kinnistu kaugus Otepäält 9 km.
  • Katastrinumber: 58201:002:0034
Lisainformatsioon

Müüa Otepää vallas Miti külas Otepäält 9 km kaugusele jääv 7,85 ha kinnistu, millel asub palkidest elamu, kõrvalhoone ja saun. Kinnistu südamesse viib noorte pärnade allee. See on koht, mis on koduks loodud!
Siin leiad võimaluse ennast teostada!
Kinnistule ehitatud hooned vajavad lõpuni ehitamist. Pigem on jäänud pooleli sisetööd, küttesüsteemide paigaldus jmt..
Hooned asetsevad ümber kinnistul asuva veekogu, mida alles eelmisel aastal puhastati.
Palkelamus on suletud netopinda 202,7 m2. Lisaks 120 m2 terrass.
I korrusele on planeeritud kolm magamistuba, avatud köök koos elutoaga, tualett, vannituba, tehnoruum ja abiruum.
II korrusele on planeeritud 5 tuba. Osaliselt jääb 2.korrus avatuks, nii et oleks näha ka esimesele korrusele ja tekiks sisemine rõdu. Nii on ju hea kohe allolevate kaaslastega suhelda.

Elamu, majandushoone ja saun on ehitatud 2007 aastal käsitööpalgist. Kohati on palkide läbimõõt 35 cm ja rohkem.
Hoonetele paigaldatud 3x haavapuust laastukatused. Elamu katusealune soojustatud 20 cm paksuse kivivillaga. Majale on paigaldatud puidust aknad ja välisuks. Põrandad on valatud betooni ja soojustatud. Maaküttetorustikku majja veel paigaldatud ei ole. Samas maaküttekontuur on kinnistule paigaldatud, vaja vaid siis tulevikus ehitatav torustik majas ühendada!
Olemas elekter 3 faasi ja 16 amprit. Juhtmestik on majas ja teiste hoonete vahele paigaldatud. Vesi toodud kaevust majja hüdrofori abil. Vee- ja kanalisatsioonitorustik on majas paigaldatud ja töövalmis. Samuti on olemas oma lokaalne kanalisatsioon koos 2 m3 mahuti ja imbväljakuga. Vee- ja kanalisatsioonitorustik on ühendatud nii sauna kui ka majandushoonega.
Elamusse on ehitatud massiivne kaminahi, mis salvestab ka sooja. Kolme uksega kaminat just tihti ei näe. Samuti annab omapära kivist trepp, mis viib üle kaminahju teisele korrusele.
Elamus on alustatud ka osade seinte lisasoojustusega. Plaan oli mõned palkseinad katta kipsiga. Soov oli osad seinad katta värviga, et oleks rohkem vaheldust.
Majandushoones on suletud netopinda 80,3 m2. Hoonesse oli plaan mahutada kolm sõiduautot, teha töö- ja hobituba ning tööriistakuur.
Saunas on suletud netopinda 21,1 m2. Hoonesse on planeeritud eesruum, pesuruum ja leiliruum koos elektrikerisega. Lisaks siis katusealune terrass.
Hooned ehitisregistris kirjas, aga puuduvad kasutusload.
Kehtivaid energiamärgiseid väljastatud ei ole.

Kinnistul kasvamas ka oma mets. Küttepuid jagub aastateks. Kinnistule sisse sõites on märgata palju männi noorendikku, mis põllumaale kasvanud.

Tööd jagub. Samas saategi lõppviimistluse teha enda soovide järgi! Oluline, et tegemist on ilusa ja privaatse kohaga. Lähim naaber mõnesaja meetri kaugusel.
Kinnistul asuvad hooned jäävad asfalteest ca 700 meetri kaugusele. Juurdepääsuservituut on seatud maantee äärsele kinnistule. Kinnistu asub Otepää Looduspargis.
Kinnistu madalaim koht asub 92 meetri ja kõrgeim koht 106 meetri kõrgusel merepinnast.

Kaugus Otepäält 9 km, Tartust 46 km, Tallinnast 203 km.

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee