Müüa kodu Pühajärve lähedal.

Üldinfo
  • Maja aastaringseks elamiseks või maakoduks.
  • Tube: 3
  • Üldpind: 116,4 m²
  • Ehitusaasta: 1958 a. Renoveeritud 2012a.
  • Krundi pind: 2794 m²
  • Katastrinumber: 55701:001:0076
Lisainformatsioon

Müüa kinnistu Otepää hinnatuimas piirkonnas – Pühajärve külas. Eemal linnast, aga samas on läheduses olemas kõik vajalik kvaliteetseks eluks ja puhkuseks – Pühajärve park, liivarand, söögikohad, SPA teenused, kegliiklusteed ja suusarajad. Naaberkinnistud on hästi hooldatud.
Kinnistu pindala on 2794 m². Kinnistul asub elamu, saunamaja ja väliköök-kuur. Kinnistul on kõrghaljastus (peamiselt männid, kased, kuused) ning viljapuud ja marjapõõsad.
Elamus on esik, tualett koos duširuumiga, köök, elutuba ja kaks magamistuba. Suletud netopinda 116,4 m². Maja all on väike kelder.
Püstpalkidest elumaja on ehitatud 1958 aastal ja renoveeritud 2012 aastal. Renoveerimise käigus on seinad soojustatud nii seest kui väljast 50 mm villaga ning katuslagi 200 mm villaga. Katusele on paigaldatud Icopal kärgkate. Täispuidust kolmekordsed pakettaknad ja ukse on toodetud AS Viljandi Aken ja Uks. Uued põrandad, seinad ja laed. Ahjusepad OÜ paigaldatud ahi ja puuküttel pliit. Peakaitse 25 A. Valvesüsteem on ühendatud G4S – ga. Kanalisatsioon on lahendatud lokaalsete kogumiskaevude ja imbväljakuga. Kinnistul on kaks salvkaevu. Lisaks on valmis ehitatud vee – ja kanalisatsioonitorustik kuni liitumispunktini linna vee – ja kanalisatsioonitrassiga. Liitumine on võimalik eeldatavalt 2019 aastal. Maja teine korrus on välja ehitamata.
Käsitööpalkidest saunamaja on ehitatud 2002 aastal. Suletud netopinda 24,8 m². Saunamajas asub külalistetuba-puhkeruum, WC, pesuruum ja puuküttel leiliruum.
Kinnistu keskmes on väliköök, kus on suur söögilaud, kamin, suitsuahi ja pliit.
Kogu eluks vajalik mööbel ja tehnika jääb sisse, sh. küttepuud mitmeks talveks.
Kinnistu on piiratud aiaga ja tee poolt kuusehekiga. Täna pääseb kinnistule mööda naaberkrundil asuvat teed, aga väikese kuluga on võimalik rajada ka oma juurdepääsutee enda valitud kohta.
Sauna ees ja basseini ümber olevad puitterassid vajavad väljavahetamist. Välibassein 2,5 × 5,0 m ei ole mitu aastat kasutusel olnud.
Kõik hooned on kirjas ehitisregistris. Energiamärgiseid pole väljastatud.

Kui pakkumine huvitab, siis tule kindlasti oma silmaga vaatama ja koha võlu tunnetama! .

Kohtumiseni!

Janek Moros
Maakler
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee