Müüa kinnistu Pühajärve lähedal .

Üldinfo
  • Maja aastaringseks elamiseks või maakoduks.
  • Tube: 3
  • Üldpind: 116,4 m²
  • Ehitusaasta: 1958 a. Renoveeritud 2012a.
  • Krundi pind: 2794 m²
  • Katastrinumber: 55701:001:0076
Lisainformatsioon

Kui sulle meeldib nautida Otepää loodust ning meeldib Pühajärv, siis on mul pakkuda üks hubane aastaringseks elamiseks mõeldud kodukotus Otepää hinnatuimas piirkonnas Pühajärve külas. Eemal linnast, aga läheduses kõik vajalik korralikuks puhkuseks – ujula, söögikohad, SPA teenused, liivarand, kegliiklusteed ja suusarajad. Läheduses ka paar naabrit, kellele üle aia tere öelda..

Kinnistu asub Pühajärvest ca 500 m kaugusel. Krundile ehitatud juba palju aastaid tagasi palkidest elamu, mis tänaseks renoveeritud. Elamus on esik, tualett koos duširuumiga, köök, elutuba ja kaks magamistuba. Maja all kelder. Suletud netopinda 116,4 m2.
Renoveerimise käigus on maja soojustatud täiendavalt nii seest kui väljast 50 mm villaga. Väljast kaetud palkimitatsioon lauaga. Katusele paigaldatud kärgruberoid. Puidust aknad ja uksed. Uued põrandad, seinad ja laed. Uus ahi ja puuküttel pliit koos soojamüüriga. Vahetatud elektrijuhtmestik. Peakaitse 25 A, üks faas. Kanalisatsioon on lahendatud lokaalsete kogumiskaevude ja imbväljakuga. Kinnistul on kaks salvkaevu. Lisaks on valmis ehitatud vee – ja kanalisatsioonitorustik kuni liitumispunktini linna vee – ja kanalisatsioonitrassiga. Liitumine on võimalik eeldatavalt 2019 aastal. Maja teine korrus on välja ehitamata. Sinna saab soovi korral teha paar väiksemat madala laega tuba.
Kõik hooned on ehitisregistris kirjas. Energiamärgiseid pole väljastatud.
Kinnistu pindala 2794 m2.
Saunamaja on ehitatud 2002 aastal palkidest. Suletud netopinda 24,8 m2. Saunamajas asub külalistetuba-puhkeruum, pesuruum ja puuküttel leiliruum, kus saab keha korralikult kuumaks kütta!
Kinnistu keskmes on grillkoda, kus saab ka suitsuliha või kala teha, välipliidil omale hommiku putru valmistada ja õhtul kamina ees jalgu sirutada ning soojendada.
Terrassid, mis on elamu, sauna ja basseini ümbruses vajaksid täna väljavahetamist. Samas saategi ise omale sobiva suurusega terrassi kujundada.
Hää peremees jätab müümisel kogu mööbli ja tehnika ka sisse. Lisaks veel küttepuid, et kodus ikka soe oleks ka talvisemal ajal.
Muru on niidetud. Õunapuud õites ja tirtsud siristavad. No mida veel tahta? Kui pakkumine huvitab, siis tule kindlasti oma silmaga kaema ja koha võlu tunnetama!
Ahjaa, sõiduteed ääristab kõrge kuusehekk, nii et privaatsus on tagatud. Kinnistu on aiaga piiratud. Täna pääseb kinnistule mööda naaberkrundil asuvat teed, aga müüjal koht teada, kuhu oma kinnistul saaks vajaliku sissesõidutee teha. Abiks vaid koorem kruusa.

Otepää kesklinna 3 km, Otepää Golfi 3,6 km, Kuutsemäele 10,3 km, Kääriku staadionile 8,2 km, Tartu kesklinna 45 km.

Vaatamise soovist palun anna võimalusel päev või paar ette teada!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee