Müüa Pühajärvest 125 m kaugusel asuv kinnistu!

Üldinfo
  • Hoonestatud kinnistu. 20 716 m2
  • Kinnistul asub pooleliolev elamu snp 284,9 m2.
  • Luba ehitada veel saun ja abihoone.
  • Kinnistul asub ka ujutav tiik.
  • Kinnistu asub Pühajärvest 125 m kaugusel.
  • Katastrinumber: 63602:002:0276
  • Katastrinumber: 63601:001:0491
  • Kolga-Oja kinnistut tutvustav video: Vaata siit
Lisainformatsioon

Oled oma kodu otsingul Otepää ümbruses, aga pole veel sobivat leidnud? Mul on üks huvitav pakkumine, mille ostmist võid kindlasti kaaluda!

Müüa Pühajärve vahetus läheduses 20 716 m2 kinnistu, millel asub ehitusjärgus elamu. Kinnistu jääb Pühajärvest umbes 120 meetri kaugusele. Kinnistul on oma metsatukk ja veekogu, kus end kuumal suvepäeval jahutamas käia või millel talviti uisutada. Krunt piirneb Otepää linnaga ehk korraga on nii privaatsus ja eraldatus kui ka linlikud mugavused, nt valgustatud sõidu- ja kõnniteed kinnistuni.

Kinnistule on ehitamisel kahekorruseline täiskeldriga elamu. Suletud netopinda 284,9 m2.
Tänu paljudele suurtele akendele saab selles elamus olema palju valgust ja avarust. Maja akendest on vaade isegi Pühajärvele.

Keldrikorrusele on planeeritud majapidamisruum, ladu, katlaruum, saunaruumid ja hobiruum. 99,1 m2.
Esimesele korrusele on planeeritud koridor, elutuba (49,1 m2), köök, kabinet ja tualett. 104,1 m2.
Teisele korrusele on planeeritud trepihall ja neli magamistuba koos igas toa juurde kuuluva tualeti ja duširuumiga. 95,3 m2.

Maja kedrikorrus on ehitatud columbia plokkidest, esimene ja teine korrus FIBO plokkidest ning vahelaed betoonpaneelidest. Majale on paigaldatud kolmekordsed pakettaknad. Majas on olemas palju ehitusmaterjali sise- ning välitöödega jätkamiseks. Senise ehituse kvaliteeti on jooksvalt kontrollinud omanikujärelevalve.

Elekter 3 faasi ja 16 amprit. Vesi toodud kaevust majja. Rajatud imbväljak koos 5 m3 mahutiga. Teostatud ettevalmistus maaküttele, paigaldatud 3×300 m torustikku.

Kinnistule on väljastatud luba kõrvalhoone ja sauna ehitamiseks. Hetkel ehitisregistris kirjas garaaž (ehitamisel) snp 61 m2 ja saun (ehitamisel) snp 44,9 m2. Vajalikud vee-, kanalisatsiooni- ja küttetorustikud ning elektri- ja sidekaablid veetud tulevase garaaži ning sauna asukohani.

Pakutav kinnistu koosneb kahest katastriüksusest. Ühele planeeritud hooned ja teisele kaevatud oma veekogu, kuhu rajatud ka korralik purre.

Juurdepääs avalikult teelt.

Müüdav kinnistu on Pühajärvest kiviviske kaugusel. Pühajärve suplusrannani on vaid 250 meetrit.
Kes on Otepääl käinud ja siinse eluga kursis, siis teab, et Pühajärve ja Otepää ümbruse kaunis loodus on sportimiseks ja vaba aja veetmiseks loodud! Soovi korral võid iga päeva jaoks valida erineva tegevuse.

2,2 km kaugusele jääb Otepää Gümnaasium ja lasteaed Pähklike. Veidi kaugemale ka kesklinn, kauplused ja muu vajalik. Talvised suusarajad saavad alguse ca 1 km kaugusel oleva Pühajärve SPA juurest, kus saab kasutada ka tenniseväljakuid, ujulat ja jõusaali. Ca 800 m kaugusel on Eesti üks parimaid restorane (GMP Pühajärve). Otepää Golfikeskus asub ca 6 km kaugusel ja Väikese-Munamäe suusakeskus ca 3 km kaugusel.

Lähimad naabrid jäävad mitmesaja meetri kaugusele.

Tule ja vaata see pakkumine üle! Omanik on käesolevaks hetkeks investeerinud sellesse objekti märkimisväärselt suurema summa, kui kinnistu müügihind. Raha läheb veel juurde, et maja täielikult valmis saaks, aga samas ilusa kodu nimel tasub ju pingutada!

Otepääl on hea elada!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee