Suvila Arulas Kuutsemäe läheduses

Üldinfo
  • Kinnistule ehitatud palkelamu.
  • Tube: 3
  • Üldpind: 54,6 m2 (1.korrus)
  • Krundi pind: 3,54 ha
  • Juurdepääs aastaringselt väga hea!
  • Katastrinumber: 63601:002:2713
Lisainformatsioon

Müüa endise suurtalu süda Otepää vallas Arula külas. Kinnistu jääb vaid 1,4 km kaugusele Kuutsemäe suusakeskusest. Kinnistu on 3,54 ha. Krundil on kasvamas võimsad tammed ja teisigi põlispuid, mis silmale ilus vaadata. Endise taluhoone tagant leiab suure vanaaegse viljapuuaia.

Kõrgendikul asuvale põlistalu asukohta on ehitatud käsitsi tahutud palkmaja. Suletud netopinnaga 54,6 m2 (1. korrus).
Elamu esimesele korrusele on planeeritud avatud köök koos suure elutoaga (35,3 m2), magamistuba (9,6 m2), duširuum (4,8m2) ja saun (4,9m2).
Elamu teisele korrusele oli algselt projekteeritud magamislavats. Soovi korral saab teise korruse kinni ehitada ja sinna ehitada juurde vähemalt kaks magamistuba. Nii kasvaks elamu üldpind pea kahekordseks. Katusega kaetud lodžalt avaneb vaade loojuva päikese suunas, ehk siis läände.

Elamule paigaldatud viie kihiline laastukatus, puituksed – aknad Aru grupist, terrassi ja rõdupõrand ehitatud lehisest. Palkmaja ehitamisel on kasutatud mõisa tappi. Seinteks on enne tahumist kasutatud kuivatatud männipalki, seina läbimõõt 250 mm.
Uus kaev on rajatud 2017 aasta suvel, 26 raket viivad puhastesse põhjavee kihtidesse. Veetorustik on toodud kaevust majja.
Elamule on planeeritud kogumispaak koos imbväljakuga.

Kinnistul elektri peakaitse 1×20A. Majas on kaabeldus tegemata. Samas vajalikud kaablikanalid ja süvendid tehtud, nii et seinte peale elektrijuhtmeid ei tule ja vaatepilt jääb korrektne.

Ehitusliku poole pealt saan juba huvilistele eraldi infot saata!
Täna pakume võimaluse osta katusealust palkmajakarkassi koos uste-ja akendega. Ülejäänud tööd jäävad juba uuele tegusale omanikule teha. Kõik vajaminev ehituslik puitmaterjal on koha peal olemas ja tuleb majaga kaasa.

Kinnistule on lisaks väljastatud ehitusluba 81,5 m2 suuruse abihoone ehitamiseks. Seda siis endise hobusetalli kohale. Seal on säilinud ka osaliselt maakivi seinu, mida ehitamisel ära kasutada.
Olemas ka maakivikelder, mis vajab veidi korrastamist.

Projektid olemas ja võimalus huvilistele saata.
Kinnistule on hea juurdepääs aastaringselt. Ümbruskonnas neli naabrit, mõned neist elavad seal lausa aastaringselt. Kinnistul nii metsa- kui ka põllumaad.

Kui soov vaatama tulla, siis helistage võimalusel vähemalt päev ette.
Otepääle ca 12 km.

Kohtumiseni!

Janek Moros
Maakler
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee