Hetkel pakkumisi kokku: 46
225 000 EUR

Valgamaa, Otepää vald, Arula küla, Ansu talu

UUS PAKKUMINE! Müüa Otepää vallas Arula külas Kuutsemäe läheduses 87 ha kinnistu. Koosneb kolmest katastriüksusest, üks neist on 53 ha ja teine 32 ha ja kolmas 2 ha. Kinnistud on Otepääle omase reljeefse maastikuga.

22 400 EUR

Valgamaa, Valga vald, Rampe küla, Uue-Rampe

Renoveeritud talu Müüa talukoht Valgamaal Tõlliste vallas. Kahest küljest piirneb kinnistu Rampe ojaga. Talukoht on väga hea juurdepääsuga asfalteeritud Sangaste Tsirguliina maanteelt. Maja on viimaste kuudega saanud uue ja värskema välimuse.

145 000 EUR

Valgamaa, Otepää vald, Pilkuse küla, Tsema

Müüa Otepää vallas Pilkuse külas 19 sajandist pärinev heas seisukorras rehielamu. Ühe katuse all paiknevad palkidest elamu, rehi ja laut. Elamu läheduses on kasvamas põlistammed. Hoone asub kõrgemal künkal, kust avanevad head vaated Otepää ümbruskonna kaunile loodusele. Kinnistu suurus on 3,6 ha. Juurdepääs kinnistuni on väga hea.

42 000 EUR

Võrumaa, Haanja vald, Ala-Suhka küla, Vahtramäe

Müüa tiigi kaldal asuv Vahtramäe talu Haanjas Võrumaal. Kinnistul asuvad möödunud sajandi alguses ehitatud elamu ja ait-kuur. Elamus üp. 80,8 m2. Elamus tehtud ka remonti. Uus küttekolle köögis. Ehitatud saun jne.. Ilus koht!