Kasetuka talu privaatselt metsade keskel!

Üldinfo
  • Talu privaatselt metsade keskel!
  • Tube: 4
  • Suletud netopind: 121 m²
  • Ehitusaasta: 1930- ndad aastad
  • Krundi pind: 2,35 ha
  • Katastrinumber: 85603:002:0504
Lisainformatsioon

Müüa ühes armsas Eestimaa külas Kasetuka talu. Metsade keskel, naabritest kaugel, metsloomade ja lindude läheduses. Saatjaks vaid päike ja tuul… Mõnusas vaikuses, kus privaatsust on rohkem ja veel..
Pakkumises 2,35 ha kinnistu koos taluhoonetega asub Kanepi vallas Põlvamaal. Otepäält sõites otsemaid käänulisi teid kasutades ca 16 km kaugusel.
Kinnistul asub palkidest elamu, mis kaetud laudisega. Eterniitkatus.
Elamu esimesel korrusel asub esik, sahver, köök, magamistuba, söögituba, elutuba ja pööningule on ehitatud kaks magamistuba. Suletud netopinda 121 m2.
Maja pärineb kusagil 1930.-ndatest aastatest. Rekonstrueeritud on siis 1990.-ndate aasta alguses. Vanad palkseinad on puhastatud ja viivad Su aastakümnete taha. Ehe maakodu. Puidust põrandad, seinad, aknad, uksed. Puhas õhk. No mis Sa veel hing ihkad?
Majas annab sooja pioneerpliit, mille taha on ühendatud kogu maja keskküttesüsteem. Lisaks soojamüür. Külmumisohtu pole kuna torud täidetud „sovjetiaegsest Vene kaugpommitajas kasutatud antifriisiga“. See ei külmu ka -60 kraadi juures.
Pesemisvõimalust küll majas ei ole, aga seda saab teha saunas (20m2) tiigi ääres. Selleks pannakse kaevu pump ja saab vajalikud anumad saunas puhta veega ära täita. Saunas asub eesruum, pesuruum ja puuküttel saun. Hea leil garanteeritud! Karastada saab ka tiigivees, mille sügavus kuni 3 meetrit.
Õues asub ka uhke kuivkäimla.
Lisaks asub kinnistul viisakas peoruum (52,3m2), kus mõnusalt pere või sõpradega grillida-tšillida. See koht on 14 aastat tagasi ehitatud vana lauda vundamendile. Puitsõrestik ja kaetud laudisega. Põrand kaetud tänavakiviga. Soovi korral saavad peolised magada hoone pööningul.
Lisaks on olemas eraldi kuur(35m2).
Kinnistul asuvad hooned on kõik ehitisregistris kirjas.
Elamu vajab siit ja sealt veidi värskendamist. Söögitoa põranda laudis võib vajada vahetamist. Kui soovi aastaringselt elada, siis on soovitav maja pööningut lisaks soojustada. Samas vanasti nii ju elati, kütmine oli üks igapäevane meelepärane töö. Elamu elutoas on ka potikivikamin, mis vajaks pottsepa abi.
Muidugi tasuks sahvrisse ehitada tänaseid mugavusi arvestades duširuum ja veega tualett. Kindlasti saaks väga omapärase pesuruumi. Seega kel tahtmist ja soovi, siis tegevust peale ostmist jagub. Ent kõik võib ju ka nii jääda nagu hetkel on, seda maalähedasem see koht on!
Pererahva kasutada on ka elekter: 3 faasi ja 25 amprit.
Kinnistul on ligi hektari jagu metsamaad. Seega kui seda oskuslikult majandada, siis sealt saab veel aastaid küttepuid!
Õueala on hoitud korras ja niidetuna. Juurdepääs mööda vana traditsioonilist teed. Servituute seatud ei ole. Ümbruskonnas mitmeid seene- ja marjametsasid.
Kui vajad sellist imepärast kohta oma maakoduks või veel parem igapäevaseks elamiseks, siis tule tutvuma! Oma vaatamise soovist teavita mind kindlasti mõni päev ette!
Lähim kauplus ja söögikoht asub Savernas 5,4 km kaugusel. Otepääle otse sõites 16 km. Tartusse 43 km. Võrru 32,2 km. Põlvasse 28,3 km.

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee