Leia oma Allikas - maakodu koos 12,3 ha maaga.

Üldinfo
  • Tube: 4
  • Üldpind: 110,5m²
  • Kinnistul mitmeid põnevaid hooneid.
  • Kinnistul ca 800 m2 tiik, mida saab ka suuremaks kaevata.
  • Krundi pind: 12,3 ha
  • Katastrinumber: 28501:001:0080
Lisainformatsioon

Müüa talukoht reljeefsel maastikul Otepää keskusest vaid 10 km kaugusel Kanepi suunas sõita! Talu juurde kuulub 12,3 ha maalilist maastikku koos vähemalt 800 m2 tiigiga. Soovi korral saab tiigi kaevata suuremaks. Talu juurde viib asfalttee. Kinnistu piirneb Otepää-Kanepi maanteega.

Kinnistul asub elumaja (üp. 110,5 m2), vanem saun tiigi kaldal (üp.11,1 m2), küün-tall-laut – üp.156,3m2), majandushoone (üp.57,4 m2) ja puukuur (üp.37,7 m2). Hooned on osaliselt remonti vajavad.
Maja ümber on piiratud aiaga ning korrastatud krunti – kinnistul kasvamas mitmeid viljapuid, marjapõõsaid ning lillepeenrad, samuti liivane laste mänguplats.
Maja ja uue saunamaja alla on ehitatud kuivad betoonpõrandaga keldrid, kuhu on võimalik ehitada keskküttesõlm. Kaks maja on ühendatud ka maa-aluse soojustatud veetrassiga.
Elumajas on eeskoda, esik, köök, magamistuba, läbikäidav tuba ja elutuba. Esimesel korrusel on lisaks suur (kütteta) vana palkseina ja põrandaga vaheruum. Teisel korrusel on avatud planeeringuga kütteta eluruum, mis on siiamaani toiminud ideaalselt suvise magamistoana ja külaliste majutusena.
Maja on aastaringselt elatav. Majal on kolmekordsed puitpakettaknad, mis avanevad igasse maja külge. Majas annab sooja esimesel korrusel ahi, mis ulatub läbi 3 toa ning köögis puupliit. Võimalik juurde kütta elektriga.
Mõlema maja elektrisüsteem on kaasaegne (paigaldatud uued juhtmed ja kilbid)! 3×16A.
Köök on renoveeritud 2010 aastal, kus on eritellimusel valminud täispuitmööbel ja paigaldatud köögitehnika.
Lisa eluruumina on kasutatav renoveeritud saunamaja (ca 30m2). Seest puitviimistlusega ja nii elektrikütte, kui kaminakütte võimalusega. Saunamajas on uus elektrikerisega saun ja vannituba (vanniga, põrandaküte).
Vesi tuleb majadesse hüdrofori abil oma kaevust. Suur investeering on tehtud kanalisatsiooni – paigaldatud on 3-astmeline septiku ja imbväljakuga Fil d’Eau tüüpi biopuhasti. Lisaks on elumaja ja saunamaja vahel olemas keskkütte-valmiduses torustik.
Maja müüakse kokkuleppel ostjaga – möbleeritult või ilma.
Hoovi pealne sissesõidutee on täidetud nii kruusa kui killustikuga.

Haritav maa on hoitud korras ja niidetuna.
Kui on soovi kinnistuga lähemalt tutvuda, siis palun andke võimalusel päev varem teada!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee