Müüa talu Otepäält 5,9 km kaugusel.

Üldinfo
  • Hoonestatud kinnistu. 9844 m2. Elamumaa 100%
  • Kinnistul asuvad elamu, kuur, laut, kelder ja kaev.
  • Elamu on suures osas renoveeritud.
  • Kinnistu kaugus Otepää kesklinnast 5,9 km
  • Katastrinumber: 63602:003:0006
Lisainformatsioon

Müüa üks mõnus maakodu Otepää vallas Pilkuse külas. Talukoht on koheseks kasutamiseks valmis! See on see koht, kus tuled, oled ja lähed. Hästi, pisut muruniitmist on ka, et ümbrus korras püsiks!
0,98 ha suurusel kinnistul asub palkidest elamu, mis äsja suures osas renoveeritud. Katuse vahetus ja soovi korral maja lisa soojustus jääb vaid veel uue omaniku teha. Tänasel hetkel katusel eterniit, mis on korras. Kinnistu jääb Otepää keskusest 5,9 km Kanepi suunas sõita. Kinnistu piirneb avaliku teega, mis on asfalteeritud. Hea juurdepääs aastaringselt tagatud!

Elamu pärineb 1950.-ndatest aastatest.
Palkidest elamus paigaldati täiesti uus põrand (vahetati laagid, soojustati ja kaeti põrandalaudadega.) Laepealne soojustati 40 cm puistevillaga. Majja ehitati tualett koos duširuumiga, üks magamistuba ja avatud köök koos elutoaga. Kogu elektrijuhtmestik vahetati. Palkidest seinad puhastati soodapritsiga.
Majja toodi kaevust vesi ja loodi ka lokaalne kanalisatsioon 3m3 mahuti koos imbväljakuga. Vana pliit ja ahi lammutati välja ja asemele paigaldati äpi kaudu juhitav õhksoojuspump, mis kütab kenasti ära kogu 32,9 m2 elamu. Lisaks paigaldati uued kolmekordsed plastikaknad ja maja välisuks. Maja kaks puidust siseust ei pärine küll sellest majast, aga on taastatud ja umbes saja aasta vanused. Sobisid sinna väga hästi. Kogu majja on paigaldatud punktvalgustus. Laed kaetud puitlaudisega.
Majal vahetati välja vaid üks majaesine palk. Teised aluspalgid olid heas seisukorras. Majale ehitati puitlaudisest porte.
Septembris sai majja ehitatud köögimööbel ja paigaldatud induktsioonpliit firmalt Beko ja külmik firmalt Hisense. Lisaks on tubades juba olemas ka nurgadiivan ja voodi. Oktoobris paigaldati õhupuhasti ja ehitati magamistuppa garderoobikapp.
Lisaks elamule asub kinnistul veel remonti vajav laut, kuur ja kelder.
Kindlasti vajaks puhastamist ka kinnistul asuv tiik.
Kinnistul on mitmeid marjapõõsaid. Hooned on ümbritsetud põlispuudega.
Oluline, et maja saab täna kohe kasutada! Paigalda vaid sobiv mööbel ja kasuta!

Kommunikatsioonid: Olemas oma lokaalne kanalisatsioon, vesi toodud kaevust majja. Elektrit 1 faas ja 20 amprit.

Tundub huvitav? Väga hea, siis vaatame koha üle!
Kindlasti palun anna oma soovist talu näha paar päeva varem teada!

Kaugused Otepää kesklinnast 5,9 km, Tartust 47km, Võrust 36 km, Kanepist 14 km, Põlvast 36 km ja Tallinnast 216 km.

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee