Müüa talu! Pakkuda võib ka vahetusvariante!

Üldinfo
  • Kinnistul heas seisukorras elamu.
  • Tube: 4
  • Üldpind: 84,7 m2
  • Krundi pind: 10 080 m2
  • Juurdepääs aastaringselt väga hea!
  • Bussipeatus majast ca 50 m kaugusel.
  • Katastrinumber: 82001:001:0220
Lisainformatsioon

Müüa talukoht Valgamaal Valga vallas. Kahest küljest piirneb kinnistu Rampe ojaga. Talukoht on väga hea juurdepääsuga asfalteeritud Sangaste Tsirguliina maanteelt. Bussipeatus on kinnistust mõnekümne meetri kaugusel.

Palkidest elamus on esik, köök, söögituba, kaks tuba ja elutuba. Elamus on võimalik elada ka koheselt. Maja on viimaste kuudega saanud uue ja värskema välimuse.
Maja sai väljast puhastatud ja tõrvatud naturaalse tõrvaõliga. Maja sissesõidupoolne kelp sai uue laudise. Eeskotta paigaldati uus suur aken ja tänu sellele on palju avarust juures. Verandal, köögis, töötoas ja suures elutoas said palgid puhastatud, nii seintes, laes kui põrandail. Köögis uus pliit. Köögi soemüür ja küljeseinad said uuesti krohvitud. Samuti korrastati elutoa soojamüür ja korsten. Ahi sai spetsialisti poolt üle vaadatud ja see on nüüd täiesti korras ning ootamas kütmist.
Õues ehitati rakkekaevu ümber palkidest kate. Samuti vahetati välja vana elektripost ja veeti kaabel majja. Üle oja ehitati väike sild. Igavene vahva seal kasvõi jalgu kõlgutada.
Ühtteist on veel jäänud teha.

Majal eterniitkatus. Teise korruse välja ehitamise võimalus. Elamu all asub maakivist kelder.
Olemas elekter 1×20A. Majja paigaldatud uus elektrimõõdik. Signalisatsioon.
Vesi on kaevus. Soovi korral saate selle majja tuua. Kuivkäimla asub esikus. Kinnistul on piisavalt ruumi septiku ja imbväljaku paigaldamiseks, et oma olmetingimusi mugavdada. Maja töötuppa on sobilik ehitada pesuruum koos tualetiga.
Aias kasvamas mitmeid õunapuid.
Elamus üldpinda 84,7 m2. Kinnistu on 10 080 m2.

Külakeskus jääb paari kilomeetri kaugusele Laatresse. Tõlliste vallas elab veidi üle 1600 inimese. Suurimad keskused vallas asuvadki Laatres ja Tsirguliinas. Viimases ka kool. Tsirguliinas on kaks kauplust ja Laatres üks kauplus. Rohkem infot: http://tolliste.ee/

Kui soovite tulla maale elama, siis miks mitte valida just see talukoht!

Pakkuda võib ka vahetusvariante. Raiesmikud, metsa- või põllumaad jne..
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee