Hetkel pakkumisi kokku: 46

Kinnisvaraturu ülevaade Otepää vallas 2016 aastal.

Leiate allpool olevas kokkuvõttes turu tänase hetkeseisu. Jätkuvalt oleme siinsel kinnisvaraturul optimistlikud. Rahvas ostab ja müüb. Rõõm on tõdeda, et Otepääle tuleb elama ka isegi pealinnast inimesi. Aasta 2017 toob juba Otepää valda ka muudatusi. Meie vald suureneb Sangaste valla ja poole Palupera valla võrra (7 küla). Tulge ja nautige meie siinset rahulikumat kaunis looduskeskonnas kulgevat elu!

Loe edasi »

Otsin oma klientidele talusid ja põllumaid.

Hea klient!
Kui Sul on talu või põllumaad Otepää ümbrusest pakkuda, siis palun anna mulle sellest teada! Muidugi võid pakkuda erinevat kinnisvara ka mujal Lõuna-Eestis!
Helista tel. 529 4294 või saatke email koos oma kontaktide ja katastrinumbriga.
E-post: info@varaleidja.ee
Hea kaup võib tagada kiire tehingu!
Kohtumiseni!

Loe edasi »

Otepää külade rahvastik. Haldusjaotus. 2016

Otepää vallas elab 01.01.2016 seisuga 3962 inimest. Tutvu lähemalt.

Loe edasi »

Kinnisvaraturu ülevaade Otepää vallas 2015 aastal.

Leiate allpool olevas kokkuvõttes turu tänase hetkeseisu. Jätkuvalt oleme siinsel kinnisvaraturul optimistlikud. Rahvas ostab ja müüb. Rõõm on tõdeda, et Otepääle tuleb elama ka isegi pealinnast inimesi. Tulge ja nautige meie siinset rahulikumat kaunis looduskeskonnas kulgevat elu!

Loe edasi »

Otsin konkreetsele kliendile põllu- ja metsamaid!

Hea klient!

Otsin kindlale kliendile põllu- ja metsamaid Hummuli vallas Valgamaal. Lisaks on kõik huvitavad pakkumised teretulnud ka Põlvamaal. Sobivuse korral kiire tehing!
Mida suurem kinnistu, seda parem.
Pakkumisi saates palun lisage katastrinumber ja oma orienteeruv hinnasoov! KIndlasti ka telefoninumber, et saaksin tagasi helistada!

Kui Teil seisab tühjana talukoht, korter või maja Lõuna-Eestis, siis olen ka nendest pakkumiste müüki võtmistest huvitatud!
Helistage julgelt tel. 529 4294
või saatke email: info@varaleidja.ee

Teie kutseline maakler Lõuna-Eestis
Janek Moros