Hetkel pakkumisi kokku: 46

Janek Moros läbis edukalt kinnisvaramaaklerite kutseeksami!

EKMK korraldab igal aastal kevadel ja sügisel kinnisvaramaaklerite kutseeksami.
Sel aastal sai ka ise maaklerite kutseeksam edukalt sooritatud!
Suureks abiks oli ka eksamile eelnenud koolitus Tartus, mida korraldas Tallinna Ülikooli Avatud Ülikool.

Loe edasi »

Alates kevadest 2014 hakkame pakkuma ka kinnisvarahooldusteenust!

Kui Sul on talukoht või mõni muu majapidamine, mis vajab korda tegemist. Muru niitmist. Metsaalune puhastamist. Võsa maha võtmist. Aknaraamid parandamist. Katus paikamist jne. Soov viia talukoht viisakasse müügieelsesse seisu või teha lihtsalt korda igapäevaseks elamiseks, siis anna sellest teada!

Loe edasi »

10.10.2013 kehtestati uus Otepää valla üldplaneering.

Üldplaneering on kättesaadav alates 10.10.2013.a Otepää valla veebilehel (www.otepaa.ee) ning tööajal Otepää Vallavalitsuses (Lipuväljak 13, Otepää).
NB! kaardimaterjalid on väga mahukad, seega võib failide avamisel tekkida probleeme. Kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda tööajal Otepää Vallavalitsuses.
Vaata faile lähemalt…

Loe edasi »

Kuidas möödus 2012 aasta Otepää kinnisvaraturul?

Leiate allpool olevas kokkuvõttes tänase kinnisvaraturu hetkeseisu. Põhjust on olla optimistlikum. Tehinguid tehakse juba rohkem. Pakkumisi, mille vahel valida on rohkem. Tänu hindade korrastumisele ja inimeste arusaamisele kinnisvaraturust, on tehinguni jõuda lihtsam. Oluline on teadmine, et hinnad on lõpuks tõusvas trendis.

Loe edasi »

Soovite müüa või osta? Olen abiks!

Hea tänane ja tulevane klient!
Kui vajad just minu nõu ja müügioskusi, siis anna oma soovist mulle varakult teada!
Kinnisvara müüakse ja ostetakse just siis kui selleks on suurim vajadus. Uus elukoht, suurem või väiksem elamispind, raha teenimise eesmärk jne.. Aitan Sul kaasa mõelda ja leida parima lahenduse Sinu soovidele!

Loe edasi »