Oled üürikorteri otsingul Tartus? Tule vaatama!

Üldinfo
  • Heas seisukorras korter maja teisel korrusel.
  • Tube: 3
  • Üldpind: 68,6 m2
  • Krundi pind: 4448 m2
  • Katastrinumber: 79508:022:0026
Lisainformatsioon

Päev on kiire ja otsid omale sobivat üürikorterit? Ei sobi üks ega teine – mul on Sulle pakkuda üks sobiv 3-toaline korter Karlova linnaosas Tähe tänaval. Kolm sarnase stiiliga kortermaja asuvad ühisel kinnistul, kus loodud tegus ühistu. Oma sisehoov, mis on piiratud aiaga. Olemas oma roheala, kus saab lastega mänguplatsil mängida või kallimaga väikse pikniku korraldada. Lisaks on kohe oluline ära mainida ka oma kindel parkimiskoht.
2008 aastal valminud kortermajas asub 12 korterit. Üüritav korter asub kahe korruselise maja teisel korrusel. Suletud netopinda 68,6 m2. Südamekujulisel kinnistul on suurust 4448 m2.
Korterisse sisse astudes on esik, kus asub maast laeni peegelustega garderoob. Kohe esiukse kõrvalt pääseb ka vannituppa ja tualetti. Edasi minnes jääb elutuba koos avatud köögiga ja kaks eraldi sissepääsuga magamistuba. Nii elutoast kui ka ühest magamistoast pääseb Prantsuse stiilis rõdule.
Viimati tehti korteris remonti umbes 4 aastat tagasi, kui värviti seinad ja laed. Samuti paigaldati uus parkett. Puitaknad. Seinad on värvitud mahedates toonides.
Vannituba plaaditud. Paigaldatud ka vann, mis võiks peale rasket tööpäeva lõõgastust pakkuda. Vannitoas ka elektripõrandaküte. Olemas nii külma kui soojavee näidikud.
Majas tsentraalne keskküte.
Üürimisel jääb korterisse kvaliteetne sisseehitatud köögimööbel koos tehnikaga. Keraamiline pliit, ahi ja külmkapp. Elutoas on nurgadiivan, köögilaud ja neli tooli. Televiisor koos muusikakeskusega.
Suures magamistoas on kasutada lai voodi, öökapid ja kummut ning teises magamistoas voodi ja laud.
Korter on soe! Energiamärgist küll väljastatud ei ole, aga väiksed kommunaalarved juba näitavad seda, et majas on soe! Kommunaalkulud jäävad olenevalt aastaajast vahemikku 72-133 eurot (01.2021-08.2021)Lisandub siis enda tarbitud elekter ja TV-internet.
Kortermaja haldab haldusfirma, kes siiani on oma tööga hästi hakkama saanud!
Hoitakse nii maja kui ümbrust korras. Samuti vahetatakse ka porivaipasid. Puhtus on oluline! Kui see algab juba maja ümbrusest ja trepikojast, siis on ka kodu puhtam!

Kortermajale on paigaldatud metallist uks ja fonolukk.
Viimati tehti ühistu poolt korda koridorid, plaaditi trepid ja trepikoda.
Korteri kasutada on ka üks keldriboks kõrvalmaja keldris.
Üürile anname esialgu üheks aastaks. Kui üürniku ja üürileandja vahel on hea klapp, siis võimalik, et isegi pikemaks ajaks! Üürimisel tuleb üürnikul arvestada igakuise üüriga summas 575 eurot + kommunaalid. Üürilepingu sõlmimisel küsime ettemaksuna ühe kuu üürisumma 575 eurot, tagatisraha 575 eurot ja maakleritasu 575 eurot.
Ootame korteriga tutvuma korralikke ja hoolivaid üürnikke! Kahjuks lemmikloomi me korteris näha ei soovi! Loomad ja linnud on toredad, aga selleks on teised kodud.

Lähim kool on kohe üle tee asuv Forseliuse kool. Väikse jalutuskäigu kaugusel lasteaiad, poed ja ka ühistranspordi peatused.
Kui armastad Tartut ja Karlova piirkonnas elamist, siis tule korteriga tutvuma!
Oma korteri vaatamise soovist anna võimalusel vähemalt üks päev varem teada!

Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee