Üürile anda 2-toaline korter Kannistikus!

Üldinfo
  • Tube: 2
  • Üldpind: 48,5 m2
  • Krundi pind: 2581 m²
  • Katastrinumber: 63601:001:1700
  • Korter on osaliselt renoveeritud!
Lisainformatsioon

Korter asub maja esimesel korrusel. Kohalikud kindlasti teavad Otepäält 3 km kaugusel asuvat Kannistiku elamurajooni kui seda nii võib nimetada. Rahulik ja vaikne piirkond linna lähedal, kuhu viib ka asfalteeritud kergliiklustee.

Korteris on viimaste aastate jooksul tehtud remont. Paigaldati uued uksed ja plastikaknad. Vahetati ja soojustati põrandad ning kaeti laminaatparketiga. Seinad kaeti uue tapeediga ja osaliselt ka värviti. Laed kaeti uue laeplaadiga. Esikusse ja kööki paigaldati kohtvalgustid. Kogu elektrijuhtmestik, pistikud ja
veetorustik vahetati. Tualett ja vannituba on saanud uue värvkatte.
Korterisse sisenedes on kohe esik koos koridoriga, millest siis vasakut kätte jääb elutuba, kust pääseb ka magamistuppa. Paremat kätt jäävad wc, vannituba ja köök koos sahvriga.
Korteris suletud netopinda 48,5 m2.
Kortermajale energiamärgist väljastatud ei ole.
Kortermajale paigaldatud uus eterniitkatus.
Olemas toimiv korteriühistu. Kommunaalkulud jäävad igakuiselt orienteeruvalt 60 euro ümber. Sisaldab ka aastaringset kütte eest tasumist (45 €). Lisandub enda tarbitav elekter.
Korteril olemas ka avar keldriboks.

Üürile anname orienteeruvalt 6 kuuks. Võimalik, et ka kauemaks. Sõltub korteri müügist. Müümise korral teavitame üürnikku ette 2 kuud.
Üürimisel palun arvestage 1 ku üüri suuruse ettemaksu (130€), 1 kuu üüri suuruse tagatisrahaga (130€) ja 1 kuu üüri suuruse maaklertasuga (130€)
Kokku 390 €.

Kui soovi korterit näha, siis palun teavitage mind vähemalt 1-2 päeva ette.

Janek Moros
Kutseline maakler KKM141129
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee